Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Prosím už žádny příště, a když už, tak pořádně! John McClane býval boží, ale comeback za každou cenu, to je vždycky zlo. Nemůžu se dočkat dne kdy začnou mít filmoví tvůrci konečně úctu ke kultům a přestanou na nich parazitovat.

Čínský zvěrokruh (2012)

Indiana Chan se vrací. Bohužel se to neobešlo bez jakyhosi typickycho groteskního ducha, ale vesměs to je v pravym slova smyslu pokračování na místě. Jackie už není lovec relikvií na vlastní pěst, má svoje "Dannyho parťáky", ale pořád si hraje prim. Líbilo se mně, že podstata aji charakter série zůstaly stejny, nicméně technologie, akčnost a efekty jdou s dobou. Přesto je to z cely série nejslabší a není to proto, že vykrádá/paroduje předchozí díly, ale proto, jak trapny mně přišly některy scény. 62%

Božská relikvie 2 (1991)

Oproti jedničce slabší, ale pořád příjemně koukatelny pokračování.

Božská relikvie (1986)

Patří k těm lepším z Chanových filmů. Spousta akce a nadsázky. A i hlášky typu: "Já zvládnu jen dva!" mají cosi do sebe.

Gladiátor (2000)

*** až ****, příště nesmím pod vlivem bysokyho hodnocení čekat nic moc dobryho, ale to je čistě moja chyba a proto su teď sklamané, i když svoje momenty to rozhodně mělo!

Iron Sky (2012)

Ten potenciál tam je, ale jeho využití sme se nedočkali.

Rváčův deník (1995)

Jediná věc, která ten film lehce znevažuje, je ta, že DiCaprio proti ostatním baskeťákum vypadá strašidelně podvyživeně a jeho hráčsky (ne však herecky) schpnosti sou hrozně pochybny. Jinak hodně zajímavá podívaná.

127 hodin (2010)

Chvilkama si člověk přide jak v seriálu LOST, samy flashbacky a flashforwardy a k tomu aji halucinace, no člověk nevi, co si o tom má myslet, ale na závěr to konečně zapadne. Ono taky neni jednoduchy natočit film s jednou postavou, která se nikam moc nepohybuje že :) Každopádně za podívání stojí a napínavy (i když lehce předvídatelny) to rozhodně je.

REC 3: Počátek (2012)

Pěkná nevěsta s motorovkou je sakra málo pro pokračování (pro mě) dokonaly jedničky a ucházející dvojky. Třeba to čtyřka vytáhne, ale tohle byl sjezd ze čtyřproudovky na slepou polňačku.