Červený drak (2002)

Vím, že jsem asi velký barbar, ale Jehňátka ani Hannibala jsem neviděla. Bohužel, bohudík ? Pořád se k tomu nemohu odhodlat. Tudíž nic srovnávat nemusím a můžu tam hodit hned 5 hvězdiček. Trošku mě mrzí, že jsem šla do děje s tím že vím kdo je ono "zlo" a tím sem možná o dost připravila. Ale tomu jsem se vyhnout přece nemohla. U Ralpha mě stejně vždycky mrazí. Tentokrát jsem se ale dívala na Edwarda z úplné jiné strany. Já ho prostě chci vidět jako padoucha. I když byl skvělý.

Narušení (1999)

Všichni komentují jak je zastíněná Winona. Ale když ona je tam vážně jenom taková šedá myška, kterou Angelina drtí pod nohama. Vždycky když si vzpomenu na tenhle film, vidím ten zatraceně psycho pohled Jolie. Já bych se tam s ní asi zbláznila:D A mě se tenhle líbí víc než-li Přelet nad kukaččím hnízdem.

Vévodkyně (2008)

Bože ten Ralph umí být taková svině:D ale to je právě ono!

Wimbledon (2004)

Pro mě určitě postrádá jakýkoliv náznak komedie. Spíše jsem vždy tlačila tenisový míček očima přes pásku :D Ale film je to příjemný. Pro mě tady Kirsten trochu zklamáním ale Paul Bettany je pro mě sympaťák a vytáhl to až na 4*. A britský akcent prostě zbožňuju.

Ctihodný občan (2009)

Tady se neubráním abych fandila "tomu zlému". Tady to jinak ani nejde. Takovému typu filmu se většinou vyhýbám ale tohle mě dostalo.

Květ pouště (2009)

Na mě tenhle film neskutečně zapůsobil. Možná protože jsem nečetla knižní předlohu. Možná proto jak byl natočen a co nám měl sdělit. Vůbec mi nevadilo, že film přesáhl přes dvě hodiny. Zvládla bych v pohodě i tři. Liya Kebede nanéjvýš sympatická a za hudbu bych dala klidně další hvězdu.

V hlavní roli já (2008)

Tak tohle mě dostalo ! :D Z počátku jsem koukala, co z toho vyleze a pak se na mě valila jedna dávka humoru za druhou. Todle byla prostě pecka a že měla grády. D.Moran - palec nahoru.

Po přečtení spalte (2008)

Tak tenhle film byla teda pořádná hovadina. Frances McDormand byla pro mě utrpením filmu, ale ani ostatní na tom nebyly zrovna nejlíp. Kromě jediné scény - zastřelením Pitta ve skříni, u které jsem se pobavila - byl pro mě film čekáním na lepší scénu či aspoň cokoliv ,co by mě trochu zaujalo.