Méďa (2012)

Zabít tak dobrý nápad dalo dost práce... co na začátku vypadá jako zlato se snadno může proměnit v typickou americkou sra*ku.

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Oproti původní švédské verzi přehlednější, koukatelnější a bohužel příliš americké... i tak v kontrastu s originálem dávám 85% PS: Každý ve filmu nemusí mít nutně Volvo aby bylo vidět, kde se děj odehrává.

Diktátor (2012)

Viděli jste Diktátora s dabingem? Nehodnoťte, pusťte si ho v originále a pak hodnoťte!! Vystříhané scény až nezapadají do filmu jsou taky celkem sranda :)

Bez soucitu (2010)

Srovnání s Taken není na místě... Bez soucitu je film který si nehraje na morální hodnoty a vztah otce a dcery.... jak často vidíte střílet Travoltu bazukou, jak často vidíte... ááále nebudu napovídat. Pro mě dobře koukatelý akčňák s lehce béčkovým charakterem, ale o to zábavnější...

Tajemství (2006) odpad!

V Africe hladové děti tajemství neznají.

Machete (2010)

Čekal jsem mnohem víc, začátek jsem málem nepřekonal, málem jsem zmáčknul STOP a hodil DVD do koše, ale pak jsem pomalu začal do filmu pronikat, začal jsem se smát, začal jsem si užívat a to je to, oč ve filmu běží. Užít si čistoKREVné Béčko s nádechem humoru, večírky s rozjařenýma kozánama Lindsay Lohan a Stevena Seagala který se na konci filmu... no nebudu napovídat :) prostě nakonec 4*

Láska a jiné závislosti (2010)

Můžu doporučit pouze těm, kteří z nějakého důvodu chtějí vidět prsa A. Hathaway, kterých si ve filmu užijete víc než byste očekávali.

Dexter (2006) (seriál)

1. série - 90%, 2.série - 85%, 3.série - 70%, 4. série - 95%, 5. série - 85%, 6. série - 85%, 7. série - 80%

Sociální síť (2010)

Je to super, ale zároveň docela nuda... Každému kdo neviděl doporučuji :) ale platí zde jednou a dost.