Mrtvý sníh (2009)

Když se na to díváte pravěpodobně z pohledu jako autor, pravděpodobně v tom najdete genialitu. Já nazor uplně nesdílím, nicměně jsem se bavil celou dobu je to pohodova oddychovka s celkem dobým nápadem. Scénář tedy opět třosku chudší ale zase co se dá od horror/comedy čekat. Asi jsem měl dobrej den a opravdu jsem si to užil. German zombies rulezzz.

Černobylské deníky (2012)

Když u horrorů tohoto typu první půlka předčí druhou, tak nikdy neni o co stát. Ze záčátku jsem se dokonce i bavil a říkal jsem si ze na 3* i přes hodně..no řekněme neprocítěné herecké výkony to dopadne (nedopadlo). Sice se jednalo spíše o exkurzi arealu nez o nějaký horror ale něco to v sobě mělo, to že v městě Pripjať byli víceméně hned po začatku epilogu nebylo myšleno jako skvělý nápad, ale nížky rozpočet, nebo další velmi chudý horrorový scénář. Druhá půlka filmu, ta která měla být konečně ta horrorova stála no prostě za hovno. Je to tak líp se to řící nedá, honíčka ve tmě, věčný chaos a ani jeden "zombie" nebýl ukázán v plněm světle a filmy kde je videt ruka, noha, nebo jeden vlas a už bububu mě vážně už nebaví, dokoukal jsem to jen proto, že mě zajímalo jestli se z toho někdo dostane ale jinak tragédie, nicměne porad lepsí než asi většína podobných snímků.

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Do Shreka už opravdu nemají a nebo nemůžou přijít na námět který by opět stál za pohodové shlednutí jako jednička. Pořád se tu omálá to samé a natočit už třetí díl o tom, kde věe rozhodne polibek z pravé lásky mě vážně už nebaví. Líbí se mi, že pořád zachovavají stejné postavy a to i ty vedlejší, jako jsou prasátka, vlk, perníček atd. jen myšky jsem nejak postrádal. Nicméně jsem se nebavil, předchozí díl zachraňoval kocour s oslíkem a zde víceméně neměli roli. Doufám tedy, že zvonec a konec znamená už definitvni konec Shreka.

Lidská stonožka 2 (2011) odpad!

Pořád se ptám sam sebe přoc. Pokáždé když vidím film který má pokračovaní v podobě řekněme dalších dílu musím vidět všchny at je to sebetětší shit, ostatně jako napřiklad tento. Jednička mela aspoň nějakou úrověn a "blázna" s potenciálem. Ovšem dvojka? Vše přehnat, každýho svléknout do naha, hodit to do černo-bílého provedení a poďte 5 hvezd. To asi pan Six myslel při natáčení. No každopadně tohle už nikdy víc protože chybí už jen krůček k totalnímu fekal pornu. Horrory mam rád a brutalíty ve filmech mi nevadí jako např. Saw nebo tak něco, ale toto je opravdu něco u čeho jsem se nebavil, nebál ale snad nechtěl vědět co příjde dál. Jednoznacný odpad a trojku si strčte někam.

Muži v černém 3 (2012)

Tak tedy od MIB3 jsem čekal třoešku víc hlavně co se po té komedialní stánce týká. Obsazení hlavních postav zůstalo při starém což byl první krůček k dokonalosti, bohužel pak se to zvrtlo. Scénář byl rozhodně nejslabší ze všech tří dílů tudíž se od toho nedají čekat kdo ví jaké zázraky. Nicméně jsem se rozhodně nenudil a jsem rád ze byl díl pojat jako vysvetlení těch předchozích...myslím do se naší slavné dvojice týka. Graficky jse byl také velice zklamán u filmu s takovým jménem se čeka dokonalost a ne... zhruba ...zhruba... dobrý. Pro mě zlatý střed v hodnocení tady 3* a tedy 60%.

Lidská stonožka (2009)

Horor/Drama/Thriller...to važně? Já bych spíše řekl Komedie/Fekal/Demence nebo tak něco. Celej film je vlastně úplně špatně, prakticky celou dobu jsem se smal jak tohle někdo může myslet vážně a jak mi nekdo může tohle doporučit jako luksusní horor. Děj je snad chudší i než u většiny prapodivných "hororů" a ta vážnost a scénář jsou tak sileně přehrané a umělé, že jsem se pobavil víc než např u Jimma Carryho. Ze začátku to přitom nevypadalo zle rychlý začatek vypadalo to, že pude brzo do tuhého, ale pak mi došlo že krátký úvod byl jen proto, že se na nic lepšího nepřišlo. Po skončení jsem se musel podívat na google jestli 2 hlavní aktérky nejsou pornoherecky a nevzali je sem .... já vlastně ani nevim proč. Pan Six je asi trošku někde jinde než zbytek světa ... snažit se udělat dobrej film tím, že tam dam jednoho magora, fekál a holky co tam budou ukazovat kozy celej film tak to teda ne :). Dávam jednu hvězdičku za pobavení u hororu ale možná i to je moc když vim ze pan Six to myslel vážne. Film patří do odpadu je to ztráta času aneb. největši kravina co jsem letos viděl.

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Průměrná komedie s poněkud podivným ale originalním namětem bavil jsem se dobře ale nebýt Jima Carreyho tak by si pravděpodobně nestálo za nic. Opět ukázal tu svojí klasiku ale mě to opět stačilo. Nevím jestli ještě nekdy dokáže predvést lepší fyzický výkon než doposud ale i tak jsem s ním stale spokojen. A v kombinaci s peckovními tučnáky to působí skvěle.

Prometheus (2012)

Rozhodně se ve filmu najde hodně chyb a pochybných záběrů ale ja jsem byl přesto velmi spokojen. Konečně jsme se dočkali "pokračování" které za neco stoji od původní trojce Alienu. Jinak bych řekl že snímek měl až moc vysoké očekávání proto je teď tak srážen dolů. Na efekty to byla podívaná jedna radost akce taky nechyběla ale že bych si film mrsknul do top 10 to zase také ne. Když to vezmu kolem a kolem nic závratnýho se za celou dobu nestalo žadná pecka ktérá by me zarazila do sedačky v kine ale celkově to působilo velmi pěkně a rozhoně jsem potěšen. Pro mě tedy 80%

Ultramarines: A Warhammer 40,000 Movie (2010)

Fanda Warhammeru zrovna moc nejsem vždy to šlo tak nějak mimo mě ale co se filmu týká ten jsem si nemohl nechat ujít. Nebudu se tu moc rozepisovat zkrátka a prostě děj vyborný bavil mě po celých 70min i zápletka se najde ale na rok 2010 je grafické provedení poněkud mimo. To u mě Warhammer sráží hrozně dolů jinak by to byla pecka teď jen pekný průměr.

Bastardi 2 (2011)

No řekl bych že zde se potvrzuje pravidlo všeho moc škodí. Jednička byla spíše taková experimentalní věc po které uvidíme jesli sklidí úspech nebo bude dána do odpadové složky. Náhodou to výslo tak všem asi jeblo v palici a natočilo se pokračovaní ktéré ovšem už nebylo ani vtipné ani dějove zajímavé ani se za celou dobu prakticky nic nestalo. Jan Štastý si celou dobu jezdi po tom městečku nebo kde se to vlasně odehrava jako težkej LIKE A BOSS a nikdo to vůbec neřeší. Celou dobu jsem si říkal ze tomu chybi opravdu hodně k úspechu ale na takové 2* se to pořád drželo ovšem konec to pohřbil. Dejdarova slavná policejní chvilka na kterou se celou dobu tešil dopadla neuveřitelne trapně a Mr. Mayer který dokaže uvést do bezvědomí mafianskou gorilu suchým klacíkem tak to je važne frajer. Pak nesmíme zapomenou na hlavního pana mafiána který místo toho aby si vzal kličky od "omráčeného" pobočníka tak se bude radši honit s favoritem který nakonec uplne "reálně" nafingovanou bourackou vyklopi někam na louku :D tak to už bylo na mě moc naštestí po najetí myši na ukazatel casu se už bližil konec tak už se to do odpadu propadnout nestihlo krásná 1* and never more thx !