True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Není to tak špatné. Rozhodne jeden z lepsich serialu o upirech - Anne Paquin to sekne.

Star Wars: Klonové války (2008)

Ať už jsou kritiky jakekoliv, mne se Clone Wars libilo . Pribeh mi prisel mnohem prehlednejsi a propracovanejsi (i kdyz jednodussi) nez u prvnich dvou dilu filmove serie, slovni prestrelky mezi Asukou a Anakinem jsou vyborne, akce byla napadita (zvlast postup klonu po vertikalni stene skaly) a ani souboje svetelnych mecu nebyly nakonec tak prkenne, jak se zdalo z traileru. Ja jsem spokojen, i kdyz film nabidl predevsim...ne - POUZE AKCI, zadnou hlubsi psychologii, nic. I tak ale 3*

Zkrocená hora (2005)

Film vyborny....ale ja tak hrozne nenavidim gaye! Kazdopadne 4* rozhodne za zpracovani i za odvahu s tim prijit.

Mafiáni (1990)

Mam rad tenhle druh filmu. Mam rad Scorsese. Mam rad De Nira. A konecne znam dalsi film, kterym se nechala inspirovat ceska Mafia.

Sirotčinec (2007)

Dobry horor s nekolika vybornymi mrazivymi scenami. Celkove ale prumer. Nejvic me dokazal rozechvet trailer...

Eden (2005) (seriál) odpad!

Bozeeeeeeeeeeeeee! Proc?

Místo v životě (2006) (seriál) odpad!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Ať už si to bylo stylovy jak chtelo, at uz tam bylo odkazu kolik chtelo, tohle je na me proste moc.

Kate a Leopold (2001)

3* jen za Jackmana. Jinak mi uz Ryanova leze na nervy.