Noc s nabroušenou břitvou (2003)

No. Vcelku zajímavý závěr, kvůli kterému je ale bohužel, zpětně promítnuto, ve filmu nejedna logická díra. Ačkoli ale atmosféra celkem ušla a gore záběry nepostrádaly francouzkou kvalitu, 3 hvězdičky si noc strávená s tímto hororem zaslouží :). Nebýt toho konce, asi by ještě jedna přibyla.

Puls (2006)

Já si prostě nemůžu pomoct, ale přesně a právě u tohodle filmu jako zatím asi u mého prvního jsem měl neodbytný pocit, že z námětu se dalo vytřískat o dost více. Snad kyby si Puls půjčil pár grifů třeba od Kruhu, hmm né, to je možná blbost, těžko soudit a zatím mám pořád nakoukáno příliš málo ale fakt vyloženě "čuju" potenciál, který tady spíš zlehýnka pochrupkával.

Dům démonů (1997)

Velmi podprůměrný horor jsem viděl ve velmi podprůměrné kvalitě asi TVripu s katastrofálním dabingem. Horory mám rád, ale sakra takhle asi ne. Věřím, že před těmi 12 lety to mohlo být něco (už jen fakt, když člověk měl doma VHS video byla bomba), jenže já ho viděl dnes, takže nemohu jinak :-(.

Armáda démonů: Matka slz (2007)

Zjišťuju, že tento styl, typ hororů není šálek mého čaje. Ke všemu ještě přidejme "gumácké" triky a vznikne nám z toho asi taková chuťovka, kterou se Asia ke konci brodila. Nezbyde mi, než se poohlédnout trošku jinam.

Hory mají oči 2 (2007)

Nepředpokládám, že tohle někdo myslel vážně. Jednoznačně se nedá hovořit o "pokračování" HHE, kdo by to tvrdil, obvinil bych ho asi z rouhání nebo co. Na tomhle filmu bylo špatné úplně všechno s výjimkou gore. Pakliže je ale gore to jediné, čím film alespoň trochu zaujme, nezbývá mi, než hodnotit dvěma slovy - prvoplánová kečupárna.

Hory mají oči (2006)

Musím říct, že jsem se celkem bavil. V rámci aury solidní řezničiny jsem sice čekal maličko více krájeného masa, ale i tak se jedná o hororovou laskominu. Dobrá atmosféra, lekačky, gore záběry, čili v podstatě hlavní atributy splňuje. Musím uznat, jak někteří píší, scénář se mi zdá poněkud chudší, na druhou stranu ale celkem dobře posloužil záměru a v případě většiny hororů díry ve scénáři bývají i mnohem větší a hlubší, takže promakaný scénář už bývá jen třešnička na dortu který pak, pokud splňuje výše jmenované hlavní atributy hororu, znamená fantastickou pochutinu s puncem výjimečnosti. Ajovi docela věřím a už po Noci s nabroušenou břitvou se dostal do mého hledáčku, takže Alexíku, prosím, nepohnoj to :).

Královna prokletých (2002)

Jednu hvězičku za některé efekty a Cladiu Black, i když ta se tam moc neohřála... Tedaa.. Vlastně se ohřála až moc :). Mě to přišlo jako ulemcaná (ukecaná) nuda o amatérských koncertech. Lestat jako by Keirě Knightly z oka vypadl a to je teda dost uhozený. Uhhh.. Zlatý Underworld.

Černé Vánoce (2006)

Jednu hvězdičku za některé gore záběry a jedinou lekačku, která mě opravdu překvapila a šokla, což bylo způsobeno lehoulinkým poklimbáváním, víc ani ťuk.

Krvavá sklizeň (2007)

Za pro mě celkem nečekanou závěrečnou fázi a hlášku, u které jsem dostal záchvat smíchu a málem spad ze židle ("Vybublaly jako prdy ve vaně") se nestydím dát 3 hvězdičky :).

Krev jako čokoláda (2007)

Takhle těžké rozhodování v hodnocení jsem ještě asi nezažil. Jednu nebo dvě ??. Nakonec sem se rozhod pro dvě. Přesto ale ani pěkně ztvárněná transformace a fajná Agneska nezachrání ryzí podprůměrnost tohoto snímku. Možná někteří namítnou a uvedou mraky příkladů s krásnými přeměnami, ale věřte nebo ne, já automaticky nepovažuji po orgánech, končentinách, částech těla, půhodinovou přeměnu za to nejlepší možné. Lehce pohádkový nádech zde vcelku prospěl. Nevím, jestli se mi to jen zdá, ale téma vlkodlaků, vampírů a podobné havěti mi začíná připadat tak trochu vyčpělé. Postrádám nové pohledy, myšlenky. Věřím ale, že nám filmoví tvůrci ještě předvedou nějákou pěknou laskominu :).