Max Payne (2008)

Týýjo, to byla ale neuvěřitelná nuda. Možná jako ukolébavka se to použít dá, páč tolikrát sem snad ještě u žádného filmu nezívl a to ani u těch největších sraček, jaké sem kdy viděl. Jestli se mi bude dneska dobře spát, tu jednu hvězdičku Max Paynovi nechám.

Duchové Marsu (2001)

Tak tohle bylo opravdu velice špatné béčko. Na tom nebylo dobrého snad vůbec nic. Extra pak musím vyzdvihnout hudbu. Horší jsem za posledních 5 let snad neslyšel. V poslední době mě vzaly horory, tak si procházím všechno možné, přičemž Carpentera samozřejmě vynechat nemohu. Tohle ale bylo zařazeno asi do špatné kategorie, jako komedii bych tomu možná dal i 2 hvězdičky. Při pár scénach jsem se opravdu velice hlasitě smál a pobavil tak, jako při mnoha komediích ne. Nevadí, pořád Carpenterovi věrím, akorát se asi budu muset podívat hlouběji do historie.

Miami Vice (2006)

Po čase jsem si pustil písničku "Nina Simone - Sinnerman (Felix da Housecats Heavenly House mix)" což mi připomělo tenhle nabušený snímek :). Přesně takhle si představuju pravý, řízný, frajerský policajty. (Škoda že realita je mnohem komplikovanější).

Oni žijí! (1988)

Matně si vzpomínám, že ještě jako malý pšontek jsem byl z tohodle filmu totálně paf. Ještě dlouhou dobu mě hodně žral, to vězte že jo. Teď už samozřejmě vidím vše úplně jinými očima. Po shlédnutí musím konstatovat, že jsem se ale náramně bavil a při některých scénách, (jako třeba žvýkačka v bance) to byly exploze smíchu. Proto prostě nemůžu jinak, než rovnýma 4 zářivýma hvězdama, za což jedna z nich patří až posvátné úctě k tomuto filmu z dávných dob :-).

Vlci (2006)

Tak to bylo velice slabé a nezachrání to ani nádherná Rhona Mitra. Zlatý Van Helsing.

Zrcadla (2008)

Luxusní atmosféra. A vůbec, luxusní horor. Kéž by se takových točilo více. V poslední době se o horory celkem zajímám a samozřejmě srovnávám. Tam kde Zrcadla ztrácejí v krájeném mase, získávají svou atmosférou a "tíživostí". Zdá se mi, že lekačky pro podprůměrně zkušeného diváka hororů už nepřináší vůbec žádný efekt, jelikož je člověk v některách situacích vyzývavě očekává a celkově v průběhu celého filmu bývá "připraven". A tak největší lekačku za poslední rok jsem zažil při Disturbii, když Shia zavřel ledničku a tam stál David Morse (napadejte mě za to jak chcete, já jen řek, jakou největší lekačku jsem zažil za poslední rok). Ono ale kouzelné je, že horor není o lekačkách, ale spíš o "strachu", který jsem narozdíl od sebevětších řezničin místy opravdu cítil. Pro mě tedy tento horor splnil svou "povinnost" :-).

Na lince je vrah (2006)

Po sestudování pár né příliš pěkných informací u mne Camilla Belle hodně klesla a tak už dávno není třeba hodnocení hypovat a proto mi nezbývá než ohodnotit dle mého názoru přiměřenýma 2 hvězdičkama.

Márnice (2005)

A já mu ty 2 hvědičky dám ! :). První za mou současnou lásku k hororům obecně a tedy i těm špatným, či úplným sračkám a druhou si dovoluji dát, jelikož mi tento "horor" dobře posloužil při zhruba 2-hodinovém čekání. A tak jako kulisa na notebooku z dlouhé chvíle je dobrá zkušenost "zabít" čas jistým vzděláváním v hororové oblasti. Aby člověk rozeznal dobré od špatného, musí nezbytně zažít/vidět i to špatné.

Soumrak mrtvých (2004)

Simon Pegg a Nick Frost jsou pro mě fomázní dvojka a už v Hot Fuzz mě přesvědčili o svých kvalitách. A jelikož jsem se královsky pobavil (opravdu mi to sedlo a Úsvit mrtvých mám ještě trochu v paměti) nemohu jinak než 4 sluníčka. p.s.: Ten závěr mě totálně zlikvidoval :-D.

V jako Vendeta (2005)

Právě jsem film viděl po druhé a skálopevně se rozhodl, že přidám k hodnocení jednu hvězdičku (byl jsem přesvědčen, že jsem dal 4). Plné hodnocení ale už mnou uděleno bylo, takže nemám co změnit.. Vivat la revolution !!!