Bratrstvo vlků - Hon na bestii (2001)

Podprůměrný pokus o napínavý hororový film. Nechalo mě to úplně chladným a to je co říct, když tam hraje božská Monica!!! 40% - 2**

Simon Sez (1999)

Dennis Rodman - nejlépe doskakující hráč historie NBA a takhle si kurví jméno v nějakých filových sračkách... Co všechno člověk pro peníze neudělá?! 15% - 1*

Sportovní noviny (1994) (pořad)

Tragédi Titlbach s Poulíčkem už tolik nebijou do očí a uší. Prvně jmenovaný už tam zůstal sám a ta nová generace je podstatně koukatelnější. 80% - 4****

Vyvrženci pekla (2005)

Čekal jsem brutalitu, potoky krve a strach až z toho budu maggi v kostkách srát, ale nic takového se nekonalo. Průměrný horor se skvělým W. Forsythem. Ten si zde vysloužil titul - "nejdrsnější šerif v historii kinematografie!!!" Za něj hvězdička navíc. 50% - 3***

Requiem za sen (2000)

Ukamenujte mě!!! Mě se to nelíbilo. Film byl tak nudnej, že jsme zhruba třetinu prosouložili. :-) A pochybuju, že by se v té jedné třetině (zhruba uprostřed) odehrálo něco, co by mé hodnocení zvedlo. 45% - 2**

Téměř dokonalý zločin (2000)

Hmm, krásná a skvěle hrajíci Cate Blanchett + famózní Giovanni Ribisi. Ostatní mě nechalo naprosto chladným. Lehký nadprůměr. 65% - 3***

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Čučím na ně každý večer... :-)

Batman začíná (2005)

Batmanovky jsem nikdy neměl rád. Ovšem když se do toho vložil Chris Nolan, je to úplně jiná káva. Atmosféra, hardcore herecké obsazení a geniální hudba. 80% - 4****

Hobitit (1993) (seriál)

Viděl jsem na YOU TUBE několik epizod a tak hrozný to není. S perfekcionismem Petera Jacksona a technologií kterou používal se to samozřejmě nedá srovnávat. Ale mám dojem, že PJ se pár scénami inspiroval - viz. nalezení Jednoho prstenu Déagolem. Pro fanoušky Středozemě je to zajímavé zpestření při čekání na Hobita. 50% - 3***