X-Men (2000)

Nevím proč, ale vůbec mě to nebralo. Zkusím na to někdy mrknout v jiném rozpoložení a uvidím, jestli se hodnocení zvedne. Takhle to pro mě byla jedna velká nuda. 40% - 2**

Pekelná kuchyně (2005) (pořad)

Gordon Ramsay - tento "super kuchař" je především vedoucí svého podniku a tak by se také měl chovat. Z 95% přehrává a zbytečně tlačí na pilu. Takhle se správný šéf nechová, no ale pokud mu to lidi žerou ... Asertivita se u něj změnila na nasertivitu. 15% - 1*

Live Earth (2007) (koncert)

Moderní pop music mám vcelku rád a tak mé vjemy byli uspokojeny. Nejhorší hudební zážitek mi však přinesl (ne)zpěvák Enrique Iglesias. To co předvedl naživo (tuším v Londýně), to bylo zralé na hodnost Generála Hvězdné pěchoty... Pravý opak byla famózní Metallica! 80% - 4****

Jak bude (2010) (pořad)

Za pokus udělat televizní předpověď trochu jinou, než doposud. Ale kdo vymyslel vyměnit modelky "rosničky" za otylého postaršího divadelního herce??? :-) 40% - 2**

O češtině (2005) (pořad)

Zpracování pořadu s kvalitou nemá nic společného. Jeho síla ale tkví v poselství, že čím dál tím hůř ovládáme svůj rodný jazyk. Současní teenageři si snad myslí, že Český slovník obsahuje slova (zkratky) typu LOL, OMG, BTW, IMHO, jj ... 70% - 3****

Nová cestománie (2005) (seriál)

Nová (Novácká) Cestománie naztratil nic ze svých předností. Je to pořád špička v cestopisných pořadech vůbec! Vladyka se Štěpánovou k tomu nerozlučně patří. 95% - 5*****

Hry s časem (2008) (seriál)

Geniální pořad, který si vystačí s pár nápady a s vysokorychlostní kamerou. 85% - 4****

Saturnin (1994) (seriál)

Když vidím a slyším pana Ondřeje Havelku, tak se mi otvírá kudla v kapse. Tudíž mé hodnocení Saturnina nemůže být objektivní! 20% - 1*

Manželské etudy (1987) (seriál)

Nepříliš záživný, ale velmi zajímaví a poučný pohled do hloubky života několika Českých rodin. O tom, že nic není stále, nás tento pořad přesvědčí na 100%... 60% - 3***

Etiketa (2004) (seriál)

Pan Špaček je u náš v Čechách symbolem pro společenskou etiketu. Tudíž do pořadu tohoto tématu nemohli vybrat nikoho lepšího. 60% - 3***