• Thriller

Muž jménem Otto (2022)

Nový diel transformers sa naozaj vydaril. Divák dostane všetko po čom kedy túžil - trans, multikulti dokonca aj reklama na chevy. Originál dostal riadnu facku. Všetko dokopy to ale v duchu dnešnej propagandistickej ideológie apeluje na city diváka, takže bezvýznamné plus si to zaslúži. A aby som nezabudol z Hanksa sa stáva paródia na samého seba

BANGER. (2022)

Výborný film, konečne viem, čo znamená v češtine výraz "šašek počmáraný".  Kameraman si ten kokteil asi vychutnal ako prvý. Moje hodnotenie by bolo vyššie, keby som mal doma nejaké tie šmakulády, moreeee.

Někdo klepe na dveře (2023)

Čo na to povedať? Dúhová dvojica s ilegálne adoptovanou malou aziatkou sa vydá na chatu . Namiesto pohodového prešťuchavania potrubia, si ale musia vypočuť proroctvo od samozvaných návštevníkov, ktorí im zvestujú koniec sveta. Natočené je to fajn, nápad je tiež dobrý, ale prečo do toho musia pchať tú lpgtdi propagandu? Svet sa zbláznil a pokiaľ to tolerujete tak "your children will be next".

Zrcadlo, zrcadlo (2022) odpad!

To si chce človek raz pozrieť nejakú komédiu a namiesto toho dostane kvalitnú propagandu. Toto voľné pokračovanie transformerov je proste neskutočné. Film si určite pozrite, pokiaľ sa cítite ako homosexuálna plážová osuška, prípadne ako nebinárny traktor. V opačnom prípade odporúčam 80 minút čumieť na prázdnu stenu, bude to iste lepší kultúrny zážitok ako táto zvrátenosť proti prírode. Na druhú stranu je fajn, že svet má len takéto problémy. Prečo sa film oplatí vidieť? Určite sú to záverečné titulky, lebo iba to dáva nádej, že nič netrvá večne.

Ambulance (2022)

Výborný film. Trochu mi chýbali mažoretky, cvičené čivavy a divím sa že počas jazdy nikto nedostal črevnú chrípku. Inak tu bolo všetko, dokonca ani na multikulti sa nezabudlo a ani na lpg-tdi podprahovú propagandu. Logika si zobrala dovolenku, no aspoň že blbosť robila nadčasy. Vskutku krásna ukážka toho, že nedostatok talentu sa nedá nahradiť peniazmi.

Netěhotná (2020) odpad!

10 z 10tich kaviarenských povaľačov odporúča aj namiesto sójového lattéčka. Väčšiu propagandu zvrátenosti som snáď nevidel.

Ve vatě (2021)

Film, kde hlavný hrdina vyzerá ako imbecil, správa sa ako imbecil, ale nie je to imbecil, on je totiž "rapper". Film, kde nemáte komu fandiť, lebo všetci sú tragickí pozéri. Film, ktorý ukazuje ako hlboko dokázala klesnúť súčasná generácia. A nakoniec film o rapperoch, kde za celú dobu nezaznie žiadny rap a to je vlastne asi to jediné pozitívum.

Studené nohy (2006)

Príjemná komédia, od ktorej som to rozhodne nečakal. Úprimne je to tak na 3 hviezdy a plus jedna za The Sounds na soundtracku.

Vyšší moc (2014) odpad!

Čo to malo byť? Komédia? Ani náhodou. Dráma? To už skorej, lebo som trpel celé 2 hodiny. Radšej pozerať amatérske video z dovolenky ako tento meisterstuck. Navyše ma vytočili tí dvaja malí zmrdi. Ak sa takto v Škandinávii bežne chovajú deti k rodičom a rodičia to nechajú len tak, bez povšimnutia, tak potom sa nedivím, že západný svet ide do prdele. Predchádzajúci režisérov film Play aspoň staval na silnej téme, no tento nemá vôbec nič, čo by ponúkol.

Prorok (2009)

Pekný dokument o integrácii menšín v Európe. A potom prečo ich neísť vítať...