Gulliverovy cesty (2010)

Mne sa v Liliputánii páčilo a celkovo príbeh má dobrý potenciál ale neviem si pomôcť možno sa to až príliš hrá na komédiu aby ste v tom hľadali dačo iné.

Ďáblův advokát (1997)

Ak by bol Al Pacino diabol tak ja by som do toho pekla chcel ísť. Brilantné!

Boku no kanodžo wa saibógu (2008)

Ono celé to zapadne až v závere filmu a potom pochopíte všetko. Inak originálny nápad :)

My Fair Lady (1964)

Proste Pygmalion, Zlatý hollywood a Audrey Hepburn a vznikla muzikálová klasika. Nemám nič čo by som vytkol pre mňa to ale aj tak je len za 3*

Taijó no uta (2006)

V celku nádherný príbeh, i napriek záveru si nemyslím že cieľom bolo v divákovi vyvolať smútok. Ani neviem akoby som nazval ten pocit, ktorý mi ostal. Pesničky sa mi páčili, film tak isto.. Yui :)

Serenity (2005)

Som milovník sci-fi. Svet do ktorého bol dej zasadený sa mi páčil, teraformácia planét ma potešila. A taktiež ázijsky vyzerajúcumi planétami som bol nadšený. Každopádne dejovo priemer ale nenudil som sa.

Ztraceno v překladu (2003)

Nehnevajte sa na mňa prosím, ale sám nechápem že to so mnou ani nepohlo pritom romantiku mám rád. Ale nenudil som sa a vďaka Scarlett Johansson bolo celý čas na čo pozerať :)

Have Dreams, Will Travel (2007)

Deti čo sa hrajú na dospelých ale ide im to. Útek za lepším životom a napokon stačí len priateľstvo a neskôr láska. obecne za 4* tá posledná za AnnuSophiu Robb ♥