Lepší už to nebude (1997)

Geniální, zábavná, ale hlavně PRAVDIVÁ komedie. Chlapi jsou prostě nemožní! Plácnou první, co je napadne, aniž by o tom někdy přemýšleli a to, že tím našemu něžnému pohlaví ublížili si uvědomí až když je pozdě a ze všech sil potom žehlí. Nám, ženám, opravdu nezbývá nic jiného než se obrnit trpělivostí... Ve skutečném životě je to k uzoufání, v tomto filmu jsem se nad tím neuvěřitelně bavila. Popisování všech kvalit Lepší už to nebude by bylo nadlouho, tak to shrnu - jedna z nejpříjemnějších komedií, kterou jsem kdy viděla, s naprosto božskými hereckými výkony a parádní Zimmerovou hudbou. Doporučuji! =o)

Expendables: Postradatelní (2010)

Super, super, prostě SUPER! Pár drsných, namakaných, zpocených legend akčního žánru, spousta nábojů, jednoduchý příběh, cool hlášky a vynikající hudba. Jsem převelice spokojená, už dlouho jsem si nějaký akční film neužila tak moc jako zrovna The Expendables :-)

Pravdivé lži (1994)

Nejvíc mě odrovnala ta scéna, kdy Jamie vystřelila, pistole jí vypadla z rukou a jak padala, tak tam úúúúúplně všechny postřílela :-D Sice jsou Pravdivé lži pořádná blbina, ale aspoň se u nich člověk skvěle pobaví :-)

Titanic (1997)

Můžete tomu říkat kýč, můžete tomu říkat přeslazená love story, můžete tomu říkat blábol... Mně se to stejně strašně moc líbilo :-) I přes dlouhou stopáž jsem se nenudila (vždyť to ani nešlo! Nejdřív vyvíjení vztahu mezi Rose a Jackem a potom skvěle zpracovaný samotný katastrofický ponor); výprava perfektní, hudba hezká a Kate s Leonardem vytvořili dokonalý pár. Nebylo to bez chybiček, nicméně ty jsem ochotná tolerovat, protože ve mně Titanic zanechal hezký pocit, a tudíž ho obdaruji pěti hvězdičkami. Jamesi, fakt smekám... Tak dobře natočený film se nevidí každý den.

Milý Johne (2010)

Kdyby byl film tak dobrý jako kniha, tak sem bez sebemenšího zaváhání střelím 5*, protože ta byla naprosto dokonalá, no bohužel scénáristi něco ošidili, konec totálně pobabrali, tak to bude jenom za 3*. Vyloženě špatné to nebylo, moc se mi líbil Channing a to myslím i tím, jak hrál, ne jenom tělem :-), ale pokud ještě někdy Dear John, tak jedině knižní podobu. Z filmového konce se mi vždy přitíží...

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

1. série: 80%, 2. série: 90%, 3. série: 100%, 4. série: 100%, 5. série: 80%, 6. série: 90%, 7. série: 87%, 8. série: 85%, 9.série: 80%. Seriál pomalu ale jistě upadá, nicméně tuto partičku má v oblibě snad každý :)

Řekni, kdo tě zabil (2007) (seriál)

Chápu, že ne každému se tento seriál musí líbit, ale já jsem se do něj zamilovala hned od první epizody. Vypravěč a jeho Fakta byla následující..., sladký Ned, roztomilá Chuck, nevrlý Emerson a samozřejmě i malinká Olive. Charaktery jsou skvěle napsány, zápletky (často absurdní) mě baví, plus je i barevnost ve stylu Tima Burtona. Nejvíc ale má romantická duše vzdychá nad vztahem mezi Nedem a Chuck. Jeden z mála seriálů, který se netočí jedině kolem sexu, jediný, který ukazuje, že i bez něj se mohou mít dva lidi rádi. Měním názor, nechápu, jak se tento seriál někomu může nelíbit... :-)

Na vlásku (2010)

Dobře vymyšlené postavy, dokonalé animace, krásné písničky a spousta humoru. Co víc si na pozdní, chladný prosincový večer přát? Rozesmálo mě to i zahřálo u srdce. Nevím, jak dopadl dabing, ale originál byl super. Bravo! Společně s Jak vycvičit draka to nejlepší z animovaného světa tohoto roku.

Jumper (2008)

Nesympatický a až bolestně nezáživný Hayden, pitomá Rachel, divně vypadající Jackson, odfláknutý scénář... Jediné, co se dá pochválit je Jamie Bell a nápad. Já se chci umět teleportovat! :-)