The Trust (2016)

komedie to neni (1 nebo 2 minisceny to nezachrani) a thriller asi 2 minuty, ta prvni pulka je takova ropzacita - je tam dost scen, ktery kdyby tam nebyli, tak se vubec nic nestane. Druha pulka cajk. A konec mi prisel standardni - ze to hobit cely nakonec posere, to snad musi bejt jasny kazdymu uz od zacatku, takze se vlastne jen ceka na to, kdo umre a kdo prezije (ne ze by na tom nejak zalezelo :)

Captain America: Občanská válka (2016)

prvni hodina nuda, v druhe pulce se objevuji nove postavy a s nimi chybejici humor (konecne). A konec byl tak nejak zasmoulen, ze nejaka poradna konfrontace s zaporakem vlastne nebyla (vpodstate to byl jen katalyzator k souboji ironman vs. kapitan portoriko). Ale neco prisernyho byla akcni kamera, z tech akci clovek skoro vubec nic nemel,takovy nejaky to bylo cely rozmazany, roztreseny, prezrychleny,... nastesti se vetsinou nekonaly ve tme jako v batman vs. superman :D

Triple 9 (2016)

pomerne pekne akce (obcas by se siknul stabilizator kamery), ale mezi nimi to lepidlo nejak nefunguje. Kazdou chvili clovek ztraci pozornost, ono je to taky tezky kdyz o postavach se nedovite skoro nic, a proto vas taky nezajimaj

Schmitke (2014)

celkem zajimavy film, ale chtelo by to misto metafor nejake smysluplne rozuzleni

Druhá šance (2014)

silny pribeh, ale je potreba poustet zrychlene a s filtrem na detsky plac

Fúsi (2015)

dlouhy, nudny, smutny

Projekt minulost (2015) odpad!

fakt nesnasim tvurce, ktery chteji usetrit za kameramany, takze dej obali pseudo-dokumentacnim pohledem a vysledek je takovej ze obraz se furt trese, ruzne pootecenej, vecne koukate z pohledu kouli a vecne koukate na zem, na zdi, na schody... a co se tyce deje, tak to je fakt bida - zlatej butterfly effect

Humr (2015)

dalsi zabavny wtf-film ;) ale obcas by to chtelo misto wtf-efektu zasadit dej do kontextu

Špičák (2009)

takovy recky prumernakovi... :D

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

lepsi 2, relativne nuda a dejova linka i chovani postav obcas ulitava uplne mimo misu. No co, hlavne ze jsme si pripravili pudu pro ligu spravedlivych :)