Pat a Mat ve filmu (2016)

skoda, ze to je podvod a o film se vubec nejedna, ale o serii nesouvisejicich pribehu :(

Hologram pro krále (2016)

komedie to fakt neni (ze hanks furt pada ze zidle, me teda vtipny nepride) a drama to fakt taky neni. Nabeh na drama by byl (a to na nekolika mistech), ale vzdycky to jde do ztracena

Sebevražedný oddíl (2016)

zacatek pohoda, pak chvili nuda, pak zabava, akce, picovina a konec po finalni bitve taky ujde

12 rozhněvaných mužů (1997) (TV film)

proti originalu to nema tu kouzelnou atmosferu, kterou delaji detaily. Napriklad: spravne posazene pomlky nebo kdyz je nekomu horko a poti se jako prase, tak je videt propocena kosile. Zacatek - usazovani u stolu a prvni hlasovani mi taky prijde v originale prijde vysperkovanejsi. A taky se mi mnohem vic libilo puvodni obsazeni...

Polednice (2016)

po vizualni strance - pekna prace, ale smysl to nedava ani zbla

Tři dny ke svobodě (2010)

Pro poradek - videl jsem prvni americkou verzi (the next three days) a az pak original (nevinna), takze clovek uz vi presne co a jak bude, tak to trochu ubere na atmosfere. Americka verze tam vklada vice detailu (nekdy je to naskodu, protoze jsou to nesmysly) a ke konci je vic akcnejsi. Francouzska verze je oproti tomu dejove jednodussi (coz jsem nedokazal posoudit jestli je vlastne dobre nebo spatne), syrovejsi a realnejsi.

Nevinná (2008)

Grimsby (2016)

pobavilo, ale nektery sceny fakt nechcete videt