Bitva o Normandii: 85 dní v pekle (2019) (TV film) odpad!

Co to je za západní sračku? Největší vojenská operace v historii ? Byl to obrat ve ww2? Sračky sračky sračky dnes mladí lidé ani nevědí že největší podíl na porážce Německa a jejich spojenců má Sovětský svaz . Hitlerovci napadli Sovětský svaz 3 miliony vojaků ,a během vylodění v Normandii bylo fe Francii minimum Němců a v dokumentu budou psát takový sračky ? V Českých vyjebaných tv dávájí minimum dokumentů z východní fronty z produkce Sovětský svaz/ Rusko ano občas dají dokument z východní fronty ale zápádní produkce kde vždycky zazní že Rudá armáda znásilnili Německé kundy . Bitva v Ardenách 1944/45 Němci zaútočili na Spojence jen s minimem elitních jednotek SS a byla z toho panika a 80000 zajatých spojenců. Spojenci utíkali až se za nimi prášilo , kdyby Němcům nedošlo palivo do tanků tak žádný spojenci by nebyly . Dále když už spojenci měli v kalhotách prosili Stalina o velké operaci na východní frontě a Stalin souhlasil a nařídil operaci Bagration kde téměř 4 miliony Rudoarmějců zaútočili na 2 miliony Němců a jejich spojeců a všichni víme jak to dopadlo sláva RUDÉ ARMÁDĚ .

Frozen (2010)

Tvl zatím film nevyšel na dvd ani tv ještě nebyl .

Děrsu Uzala (1975) odpad!

Film jsem zatím neviděl a chtěl jsem si něco přečíst v komentářích jenže zde jsou všichni totálně pochcaný z Kurosawi , každý každičký komentář KUROSAWA a o samotném filmu nic magoři.

Nepřátelé (2017)

Neuvěřitelný že tento film ještě nevyšel na dvd/bluray a žádná tv nenabídla v tv , hlavně že se neustále opakují pořád stejný filmy .

Bridgertonovi (2020) (seriál)

Výborná série , konečně seriál pro nebělochy víc takových filmů doufám že konec bělochů v tv už skončila . BLM

Všichni moji přátelé jsou mrtví (2020) odpad!

Absolutně nechápu tak vysoké hodnocení , u filmu jsem se nudil a nebylo nic co by mě rozesmálo . Hlavně mi vadilo jak je typický u Polských filmů je to neustále modlení a vyobrazení Ježíše . Už nikdy víc.

Přežili jsme Ardeny (2003) odpad!

V Polovině filmu jsem to musel vypnout , já v domění jsi si pustil "válečný" film o západní frontě a zde se jen mluví , viděl bych to na psychologický drama . Jestli takhle se válčilo na západní frontě tak to klobouk dolů .

Zkáza lodi Gustloff (2008) (TV film)

Nová doba dnes ve filmech ze zapadu samozřejmě včetně Německých jsou Němci brány jako ti hodní a Rusové ti špatní co začaly válku.A samotný film ? to jsem jako měl plakat nebo litovat ty Němce ? Tvl ten kapitan se zachránil a do konce války stačil evakuovat dalších 50 tisíc Němců jaká smůla že se tam neutopil. Potopení lodi Gustloff schvaluji všemi 11 , kolik takových Gustloffu teď myslím obětí civilistů bylo zavražděných Němci ve vesnicích v Bělorusku , Rusku a na Ukrajině? Jen první den bombardování Stalingradu zemřelo 40 tisíc žen , dětí a starců . Leningrad 900 tisíc civilistů zemřelo . atd Opravdu tento film nás měl změkčit a měli jsme litovat Němce ? to se nikdy nestane .