Dokud máš maminku (1934)

35 letý Korbelář musí poslechnout hereckou maminku Nedošínskou že ona má právo nařídit koho a kdy si vezme ? Film nic moc absolutně nechápu , že téměř v každém filmu 1930-45 rozhodují rodiče koho si vezmou jejich děti dokonce i vlastní brattanec se sestřenicí uchyláci ČESKÝ.

Pán na roztrhání (1934)

Jan Stallich jako kameraman odvedl nejhorší praci jakou jsem kdy viděl . Celý film hercům nesla videt tvar jen ramena a tohle slo do kin ?

Studentská máma (1935)

Velmi naivni a trapny film , navic me prekvapilo na konci filmu hajlovani od Miroslava Svobody. Uz druhe hajlovani v prvorepublikovych filmech.

Svatební cesta (1938)

18 leta Gerova a 35 lety Vesely + 32 lety Strnad , co to je za uchylarnu v kazdem predvalecnem filmu vybrat herce a herecku s tak velkym vekovym rozdilem ? TRAPNA a naivni Mandlova.

Krok do tmy (1938)

41 lety Zvonimir Rogoz, se ma ozenit s 28 letou Adinou Mandlovou , ja nechapu v prvorepublikovych filmech ten vekovy rozdil a proc 40 lety muzi hraji panice a milovniky . Oldřich Novy ve dvou filmech dostane pusu a zacne vyvadet jak male decko , uchyl.

Jarka a Věra (1938)

František Paul 40 let a Eva Gerová 18 let uchylarna , František Paul hraje 40 leteho panice ktery jeste nedostal hubicku . Dalsi uchylny cesky film z prvni republiky.

Když Burian prášil (1940)

Oldřich Nový 41 let a Zorka Janů 19 let bože můj proč Nový hrál v každém filmu milovníka a panice ? 41 letý a 19 letá fuj tajbl proč tyhle role nehrál Rušínský, Beneš , mladší herci ? Nový starý ko... a hraje panice.

Eva tropí hlouposti (1939)

Absolutně nechápu role Oldřicha Nového ,téměř v každém filmu hraje milovníka a panice ačkoli má 40 a více let . V tomto filmu dostane pusu od Jiřiny Sedláčkové a ve 40 letech začne vyvádět jako malé děcko . V žádném předválečném filmu nehrál ženáče s dětmi . V dalším jeho filmu Hotel modrá hvězda po vyznání lásky od Gollové začal skákat salta (samozřejmě dvojník) , ale tak se chová muž ve 41 letech ?

Jih proti Severu (1939) odpad!

Konečně tento rasistický film v USA zakázali hmm film je pro bělochy romantický a co je pro černochy ? V tomto filmu se otrokářství vůbec neřeší .

Le Mans '66 (2019)

Film mě nebavil je příliš založený na Americkou hrdost.