Viník (2021) odpad!

Absolutní ztráta času 90 minut života jsem protrpěl , asmatické komorní drama kde se absolutně nic neděje zlatá Československá tv inscenace . Rok 2021 firmy velké zklamání ,Viník , Expedice Džungle , Free Guy vše odpad. Hnus jeden Americkej. Krimi Thriller ? to jako vážně ?

Free Guy: Hra na hrdinu (2021) odpad!

Asi jsem na tyto typy filmů moc starý (70´s) , nesnáším filmy od studia Marvel a jemu podobný filmy.  Free Guy je asi pro mladší generaci páč filmu nerozumím , nechápu vysoké hodnocení na ČSFD . Méně podobných filmů tvl. Odpad film jsem samozřejmě nedokoukal .

Expedice: Džungle (2021)

Tak tohle se hrube nepovedlo , animace u ptaku, pavouku, hadu , zadne zvire neni zive . Film me prestal bavit po 20 minutach.

Tři (2005)

Jakmile zene svrbi frnda da uplne kazdemu , byla otazka casu kdy roztahne nohy . Samozřejmě film bych chtel videt jinak aby finale se prohodilo .

Americký vlkodlak v Londýně (1981) odpad!

Tohle ze je horor ? samozřejmě jsem to videl v ranních devadesatkach na vhs a film na tu dobu uz byl pomalý , dnes uplne pohadka pro deti .

Tohle je Sparta! (2008)

Tahle komedie nemá chybu. Celá rodina tento film milujeme pouštíme snad 3x do roka.

Uvnitř (2007)

Asi nejvetsi horor byl dabing , jinak film ok a jen konec nechava otevreny kdo byl kdo.

Poltergeist (1982)

Tohle ze je horor? Poskladane zidle na sebe nebo zidle ktera se pohybuje? detsky film tvl

Poslední hranice (2020)

Nadherny a dojemny Rusky valecny film kdy mladí muzi museli a samozřejmě chtěli bojovat za vlast . Jen tak dal Rusko .

Noc v Miami… (2020)

Super film BLM forever , film konecne pro nas cerny zadny white sracky.