Světová invaze (2011)

Celkem povedené sci-fi,plné akce a hnusných emzáků,celé to ale sráží(aspoň u mě) zase ten všudypřítomný patos,taková ta ohromná americkost,vlastenecké kecy(Ustoupit?Ani náhodou!) a spousta srdceryvných scén(např.když Eckhart zaváže tomu špuntovi běhen přestřelky tkaničku,to bych se vážně posral!).Divím se,že zapomněli na Boha,to je taky oblíbená frázička.Ale nechám kritiky,když se trošku povznesu,tak to bylo výborné akční sci-fi!

Ted Bundy (2002)

Ted Bundy byl hnusnej hajzl a sociopat,ledacos jsem o něm přečetl,no a tento film mě nijak moc nezaujal.Musím ale uznat,že Burke byl v hlavní roli celkem přesvědčivý!

Soukromá válka pana Wilsona (2007)

Nebylo to nejhorší,výborné herecké výkony,dobře natočeno,ale ten politický podtext,oslava Ameriky,boha a podobné sračky to u mě tento film velmi sráží,jinak by si určitě zasloužil mnohem lepší hodnocení!

Braindead - Živí mrtví (1992)

Výborná a velmi vtipná komedie,skvěle jsem se bavil,i když je film malinko starší,ale to vůbec nevadí!Chvílemi opravdu velmi brutální,člověk by skoro nevěřil,že stejný režisér natočil Pána prstenů nebo Pevné pouto.Jedna z kultovních záležitostí,kterou jsem,bohužel,viděl až nyní!!!

Noc hrůzy (1985)

Sice to ze začátku vypadá spíše na parodii,ale nakonec se z toho vyklubal velmi dobrý kousek.Netvrdím,že jsem byl strachy přibitý k židli,efekty byly takové,jaká byla doba a co jim technika dovolila,ale bylo to velmi příjemné a nakonec i napínavé!Někde v vzadu v hlavě mám dojem,že jsem to už kdysi viděl(hlavně ten upírobijec Vincent mi byl nějak povědomý),no teď jsem jen zvědavý na remake,který se prý chystá,snad to bude aspoň srovnatelný film!

Byl to tichý muž (2007)

Velmi zajímavý film se silným námětem,výbornými hereckými výkony hlavních představitelů,bohužel však zhruba po polovině filmu už mě to nějak přestalo bavit,takže víc,než průměr ze mě nedostanete,pane Cappelo!

Gomez vs Tavarés (2007)

Pěkná blbost,naštěstí jsem to hodně brzo přestal brát vážně a nakonec jsem se dodíval do konce,ale podruhé už bych to nedal!Trapné přestřelky,hodně divní protivníci hlavních představitelů,nemastné,neslané,nepovedené!!!

Temný stín nad L.A. (2002)

Opravdu slušný film,s výbornými herci,dobře natočen.Do L.A.-Přísně tajné mu sice něco málo chybí,jinak jsem ale velmi spokojen a mohu doporučit!!!

Normal (2009)

Takové komorní drama s výbornou kamerou,hudbou a perfektním Milanem Kňažkem,kterého bych vyzdvihl nejvíc.Inu magoři,hajzlové a různé pochybné existence jsou nejvděčnější role,tam se herec vyřádí.Pavel Gajdoš byl ovšem také výborný,pro mě zcela neznámý.Od tohoto snímku však nelze čekat nějaký komerční úspěch,je to těžké téma,snad si své diváky najde!