Adam (2002)

Brunna Brozzetta moc nemusím. Nesedí mi jeho zmysel pre humor ani spôsob animácie.

Life (2003)

Celkom nezáživný príbeh o determinizme nášho života.

Pán much (1990)

Deti, ale aj dospelí naozaj potrebujú niekoho skúseného, kto ich bude viesť. Ak nie dopadne to podobne ako ukazuje tento film. Stane sa z nich stádo besných zvierat. No nebolo to spôsobené len zlým vodcom, podstata týchto zverstiev spočívala najmä v strate nádeje v lepší zajtrajšok.

Malá Miss Sunshine (2006)

Celkom "priemerná" americká rodinka, ktorá cestou na výlet prichádza na to, čo od života každý vlastne čaká, čím sa jej členovia konečne zblížia a stáva sa z nich skutočná rodina. Samozrejme skvelé herecké výkony a množstvo komických situácii robia z tohto filmu skvelú rodinnú komédiu.

Tecuwan Atom (1963) (seriál)

Heh, ani som netušil, že korene japonského sci-fi anime siahajú až tak "ďaleko" do minulosti. Ešte čiernobiely, jednoducho animovaný robot Astro Boy dokáže už všetko to, čo aj jeho dnešný kolegovi - lietať, strieľať laserové lúče a hlavne zachraňovať bezbranných pozemšťanov.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Ako starne Johny Depp, tým viac vychádza Jack Sparrow z formy. Jediná scéna na ktorej som sa zasmial bola asi po 110 minútach. Ani pár múdrych slov na záver od kapitána Sparrowa nedokázalo tento film vytrhnúť zo zatratenia.

Dávajte si pozor! (1990)

Celkom nevydarený film z nepodarenej doby. Ak to mala byť ozaj tragikomédia niečo mi tam chýbalo - komickosť. Asi už situácie, ktoré tam mali byť na pobavenie už dávno vyšli z módy.

Podraz (1973)

Tak tomuto sa vraví naozaj klasika. Film z čias, keď v Amerike prekvital zločin ako nikdy predtým a ľudia boli pre peniaze schopný spraviť čokoľvek. Atmosféra bola skutočne dobová, celkom ma pohltila. Skvelé herecké výkony, kamera aj zvuk, o čom svedčia aj mnohé nominácie na Oscara a dokonca aj víťazstvá..

Frisky Dingo (2006) (seriál) odpad!

Animácia horšia ako v South Parku, žiadna pointa a ak to mala byť akože vtipná talkshow, tak ani tento zámer im bohužiaľ nevyšiel.