Sága o Biornovi (2011)

Treba si vždy rozmyslieť koho zachraňujeme, potom to bude mať samozrejme aj iné následky.

Invention of Love (2010)

Štýl animácie mi sadol. Príbeh mi pripadal až príliš strnulý, chýbali mi zvraty a prekvapenia, ktoré by ho oživili.

Kolo (2003)

Niektoré veci tu budú proste stále. Aj keď obrastú machom... Iné, tie ktorých životný cyklus je kratší a prebieha rýchlejšie sa o to skôr pominú. Tak či tak, obe po sebe zanechajú určité stopy.

Dr. Dre: I Need a Doctor (2011) (hudební videoklip)

V niektorých prípadoch by sa skôr zišla psychická podpora a porozumenie ako pomoc doktora.

The Hire: Star (2001)

Niektorí ľudia si proste svojim správaním žiadajú aby im niekto uštedril tvrdú príučku. Síce začiatok mal trochu pomalý rozbeh, ale oplatilo sa čakať na skvelé finále.

Farma (2011) (pořad) odpad!

Len dúfam, že po tejto fraške dajú skutočnú Farmu, kde zhromaždia ľudí schopných manuálnej práce a ukážu nám ako sa na farme skutočne žije a ako tam veci fungujú.

Příjezd vlaku na nádraží v La Ciotat (1896)

Ah to bola nádherná doba, keď ľudia ešte brali cestovanie vlakom ako spoločenskú udalosť, čo v podstate aj je, keďže necestujete samy ale ste obklopený množstvom cudzích ľudí, s ktorými sa môžete cestou zoznámiť.

Můj malý Pony: Přátelství je magické (2010) (seriál)

Prekvapivo až moc dobré. Čarokrásne animovaný príbeh o sile priateľstva, kde nechýba kopa humoru. Škoda len, že nie som o "dosť veľa" rokov mladší aby som si to mohol naplno vychutnať. Ak máte malé deti a neviete, čo im v dnešnom svete máte pustiť, toto je určite jedna z mála možností, ktoré im neuškodia.

Taková nenormální rodinka (2010) (seriál)

Príbehy obyčajnej rodiny s nezvyčajnými schopnosťami. Seriál síce nepriniesol žiadne nové nečakané zvraty, no aj tak sa dala každá časť bez problémov pozerať.

Zúčtování v Malém Tokiu (1991)

Keď počujem slovo Yakuza alebo čínska štvrť, toto je prvý film, ktorý mi príde na um. O Akčné scény nie je núdza, aj keď väčšina z nich ma už teraz len pobaví ako nadchne.