Gardens of the Night (2008)

Silny film silny pribeh, velke herecke vykony. Ak sa toto deje co viem ze sa deje tak som rad ze ako zijem.

Rozervaná objetí (2009)

Neskutocne precizne spraveny film ktory ma drzal v napati cely cas,nevedel som vvobec co sa bude diat. Jednoducho to bolo genialne urobene aj vyber hercov bol skvely! UZasny dojem z tohto filmu!

Američan (2010)

Cloenyho dobry vykon ale v takomto nudnom filme. Ved on vacsinou hra vo filmoch kde sa vzdy nieco deje a tu hral takeho kludasa ktoreho nic nerozhadze len jedna talianska lacna prostitutka :). Fakt zvlkastny film

Počátek (2010)

Uz som tolko vela pocul o tomto filme a nakoniec to bolo pre mna sklamanim. Clovek ked sa na nieco tesi tak to nedopadne dobre. DiCapria mam rad tak len on ma pridrzal aby som vydrzal do konca. Skor sa mi viac pacila cast south parku kde si s toho robili srandu :DD. Cakal som jednoducho ovela viac.

Království zvěrstev (2010)

Velmi zaujimavy film s napinavym dejom a dobrym vyberom hercov. Celkovy dojem som mal dobry pri konci ma to uz dost nudilo ale celkovy pohlad na film je kladny a stoji za pozretie

Sociální síť (2010)

Cakal som od tohto filmu nieco nove prekvapive ale nic take sa nekonalo. Viac menej som sa pri nom nudil a to po celu dlzku sledovania. Herecke vykony nic moc, jednoducho cele dost velke sklamanie!

Odpočítávání (2010)

Cakal som od tohto filmu bezny akcny americky obycaj, ale bol som milo prekvapeny, film ja zaujimavo natoceny a tym padom som bol cely cas v napatí co sa dalej bude diat. Fakt jeden z tych lepsich filmov! A Samuel L. Jackson podal podla mna velmi dobry vykon, dobre sa na neho pozeralo.

Citrónový sad (2008)

nadherny film - krasne ukazane co sa deje vo svete - koniec nadherne nestastny .((

Resident Evil: Afterlife (2010)

nic moc - efekty v 3D verzii celkom slusne ale zeby som sa nejak rozplyval na tym to nie. Graficky pekne spracovane:)