Kajínek (2010)

celkom dobre ale cakal som viac napatia. Ale v kine to bol pekny zazitok.

Vrahouni (2010)

uplna nuda cely film - cakal som od toho viac

Centurion (2010)

Velmi pekny film uzasne vytvorene prostredie ma to rychly spad a je to velmi napinave - mne osobne sa to velmi pacilo az na ten koniec :))

Zátoka (2009)

uzasny dokument, clovek sa dozvie ze ked si kupi žraločie maso tak moze to byt kontaminovany delfín - fascinujuci dokument!

Harry Brown (2009)

Mne osobne sa filmy s takehoto prostredia moc pacia! Mozno si niekto povie ze nerealne ale zobrazenie prostredia a hereckeke vykony sa mi velmi pacili!

Symptom Pandorum (2009)

Hodnotim tento film kladne. Cely dej bol napínavy a ani chvilu som sa nenudil maskery sa s potavami velmi pekne vyhrali cele to posobí velmi verne. Super atmosfera odporucam milovníkom scifi!

Pařba ve Vegas (2009)

Uzasne uzasne davno som sa v kine nesmial pocas celeho filmu fakt husta americka komedia vrelo oporucam.

Moon (2009)

Velmi posobivy film najskor som cakal ze tam bude jeden herec cely film ale nakoniec to bolo posobice dielo. Atmosfera skvela kusok temna! Nenudil som sa ani minutu len zaver mohol byt iny! Inak super film odporucam.

Storm Warning (2007)

Cakal som klasiku ktora ma rychlo prekvapila a bolo to cely cas napinave! zaujimave prostredie ostrova herci fakt uzasny maskery sa s nimi muselu vyhrat. No zaujal ma tento film!