Doblba! (2005)

Český film zažívá hlubokou krizi.

V zajetí rychlosti (2005)

Velké sólo pro Hopkinse. Vtipný a laskavý film, který není zas až tolik o motorismu, jako o stáří a životních snech.

Ong-Bak 2 (2005)

"Ong-bak" měl jednoduchý příběh a skvělé akční scény. "Tom Yum Goong" má nicotný příběh a fantastické akční scény. Jestli to takhle pujde dál, tak zhruba pátý film, ve kterém bude hrát Tony Jaa, bude jen série nadpozemských artistických vystoupení.

Serenity (2005)

Nadupaná sci-fi jízda. Tolik hlášek v jednom filmu jsem neslyšel od dob Posledního Skauta.

Špína (2005)

Přes atraktivní téma tenhle film nedokáže vůbec zaujmout. Ruská ruleta na konci to zachránit nedokázala.

New Police Story (2004)

Jackie Chan zraje jako víno. Natočit v padesáti takhle nabušený akčňák (který má dokonce i zajímavý příběh), to si zaslouží uznání. New Police Story je jedna z nejlepších chanovek vůbec a hravě překonává veškerou hollywoodskou tvorbu této legendy.

Aeon Flux (2005)

Strašná slátanina, která naprosto postrádá i jen náznak logiky. Pro relax se to ovšem dá vidět.

Freddy versus Jason (2003)

Nejsem vyložený fanoušek ani jedné z těchto hororových sérií, ale tenhle film je vážně pecka. Spousta hlášek, hodně krve a úžasně hloupí teenageři. Béčko jak vyšité!

Mistři hazardu (2005)

Docela vtipná jízda, u které je použití mozku přímo zakázáno.

King Kong (2005)

Velkolepý biják se vším všudy. I když hlavně ke konci trochu moc dlouhý.

Ovládací panel
13. nej uživatel Kazachstán