Pinocchio (2002)

Pinocchio je bohužel jeden z méně úspěšných děl Roberta Benigniho, a není moc divu. Ačkoliv se zde, jako i v ostatních jeho filmech, objevují prvky "typického Benigniovského filmu" se vší parádou a dokonalostí, včetně hereckých výkonů, nebyl podle mě film zpracován natolik, jak by si zasloužil.

Atomový vlak (1999) (TV film) odpad!

Opravdu další výkvět americké "inteligence". Člověk si do poslední chvíle myslí, že je to ubohá komedie, či velice nepovedená parodie, než se podívá na "žánr" - oni to Američané myslí vážně!

Kouzelná školka (1999) (pořad) odpad!

Proč mám poslední dobou pocit, že se snaží dětem vymýt mozky?

Zpívánky (1984) (pořad)

Zajímalo by mne, kolik malých dětí se na to dívá... České a moravské lidové písně povětšinou nejsou už takhle nic moc a ke všemu je tímhle způsobem podat dětem? To je akorát odradí.

Všechnopárty (2005) (pořad)

Průměrná, až lehce podprůměrná talk-show Karla Šípa.

Mr. GS (2008) (pořad) odpad!

A další "veleúspěšná" talk-show a jak jinak, než z dílen TV Nova. Kéž by se dalo říci, že to postrádá humoru - tohle je tak ubohé a trapné! Jak se u toho může někdo vůbec bavit?

X-Men (1992) (seriál)

Seriál X-Men byl pro mne jeden z nejoblíbenějších animovaných akčních seriálů, které mohla kabelová televize v mém dětství nabídnout.

3:15 zemřeš (2005)

Typický americký horor o strašidelném domě. Každá scéna je bolestivě předvídatelná a rozhodně celý film postrádá napětí. Pokud vás vyděsí pár "glumovských ksichtíků" od krve, tak pochopím, že se vám tento film líbí a považujete ho za horor, však na mě však působí dosti mdle a nudně...

Andromeda (2000) (seriál)

Další sci-fi seriál, který upoutá pozornost pár prvními díly a následujícími velmi zklame...

Kniha mého srdce (2009) (pořad)

Jak se ukázalo, tato "soutěž" byla jen obyčejná komerční fraška a velké zklamání pro Ty, kteří doufali v něco víc... Debaty o ničem - bohužel se to nedá vzít ani jako reklama, nebo alespoň pokus o reklamu na knihy (o recenzi či jiném se nedá ani hovořit), které byly nominovány... Celé to působilo jako dosti tristní záležitost.