Tak jde čas (1965) (seriál) odpad!

Neuvěřitelné.... Seriál snad o milionu dílech a samozřejmě o ničem... Kupodivu si ale navzdory všemu zažil éru své popularity. Zajímalo by mě, kdo viděl všechny díly! Ten chudák musí být snad hospitalizován v nějakém ústavu pro duševně choré (pokud jestli ještě žije), protože nevím, jak by toto jinak se zdravím rozumem mohl někdo přežít...

Sandokan (1992) (seriál)

Jako malý jsem nad tímto animovaným seriálem strávil mnoho času... Napínavá animovaná dobrodružství o "hodných pirátech" pod vedením opravdového malajského tygra.

Prasátko Slim (2006) (seriál)

Možná hloupá pohádka pro pobavení těch úplně nejmenších, ale má skvělou chytlavou znělku nazpívanou v češtině. "To je Štíhlík, dobře ho znáš, je to malinkatý čuník a je jen náš. To je štíhlík, dobře ho znáš, je tak malý a chytrý a rád ho máš! Štíhlík, Štíhlík, Štíhlík!"

Čarodějnice školou povinné (1998) (seriál)

Seriál, který dříve má mladší sestra hltala, když byla ještě malá... Ale i jí po pár dílech začal nudit, nedivím se jí. Bohužel jsem měl i možnost shlédnout dotočené nové díly tohoto podprůměrného seriálu a věřte mi, že to není nic víc, než ztráta času. Mimochodem by mne moc zajímalo, kdo do žánru tohoto seriálu "Horor"... Že je to drama a komedie- to ještě chápu, ale osobně bych to nazval tragikomedie.

Pirát divoký Jack (1998) (seriál)

Dříve můj oblíbený vtipný animovaný seriál nabitý humorem, na který jsem se rád díval, když jsem přišel ze školy. Ale je to už opravdu dlouho, co jsem ho viděl... A také dlouho, co jsem kdy šel ze školy a díval se na pohádky a animované seriály.

Jak ukrást Dagmaru (2001) odpad!

Komedie? Tak to byste mne rozesmáli... Vlastně ne, naštvali a rozbrečeli, pokud byste mne přinutili to ještě znovu někdy vidět!

Rodinná pouta (2004) (seriál) odpad!

Pouta by měli dostat tvůrci tohoto seriálu!

The Razor's Edge (2005)

Zajímavý krátký snímek s Nicholasem Rogersem v titulní roli. Ale abych pravdu řekl, musel jsem si ho pustit vícekrát, abych tu rychlou melu pobral...

Eurotrip (2004)

Bláznivá komedie o ještě bláznivějším cestování po Evropě... Ale co je opravdu nejbláznivější je snad fakt, že celé natáčení se odehrávalo v Praze a případně jeho blízkém okolí. Takže můžete vidět Eiffelovku na Náměstí republiky, pokochat se "francouzským" Hlavním nádražím, či se podívat do zabordelených Milovic jakožto Bratislavy. Já tyto komedie moc nemusím, však pravdou je, že Eurotrip mne opravdu dostal.

2012 (2009)

Jaké zklamání. Jistě nejsem jediný, kdo čekal mnohem více od tohoto filmu. Tento sci-fi snímek měl podle pár recenzistů děsit svou reálnou apokalyptickou podobou, však film se ukázal jako o něco méně reálnější než Indiana Jones. Další americká pohádka aneb jak Američané vidí svět... Bohužel pro ně - oni to totiž myslí vážně.