Mafiáni (1990)

Trochu jsem ze v tom ztrácel, kdo je kdo a abych byl upřímný, místy jsem to ani nevnímal a nezajímalo mě to. Hlavní hrdina byl podle mě i celkem slabý výběr na takovou roli. Místy jsem i nevěděl, jestli to není i mix komedie. Ale tento žánr mám rád, proto to nemůže dopadnout hůř než za 4*. Ale přiznám, že mě to trochu zklamalo. Stejný názor s Gemini.

Smrt čeká všude (2008)

Film je dobrý, akorát mě to tak nějak úplně nevtáhlo. Spíš než lítost nebo strach jsem spíš pociťoval jen zvláštní pocit z toho, že to tam tak opravdu je, ale nestrhlo mě to. Závěr je k zamyšlení a je v pohodě, ale hluboký dojem to ve mě nenechalo. POMO to dobře vystihl komentářem.

Volný pád (1993)

Komentář od Lima je vlastně přesně to, co bych k tomu řekl. Ještě co mi srazilo dojem z filmu je špatný český dabing, kde jsem asi udělal chybu, že jsem to neviděl v originále.

Howlův kráčející hrad (2004)

Pěkná pohádka, ale Princezna Mononoke se mi líbila víc co se příběhu a potemnělosti týče. Na druhou stranu Zámek byl pěkněji nakreslený.

Noc na Zemi (1991)

Já jsem to nějak nepochopil. Bylo to vtipné, určitě zvláštní a originální, ale celkově tak nějak o ničem. Vím že je to dobré a má to tak být, ale jaksi na to nemůžu přijít.

Gran Torino (2008)

Nějak se mi nelíbilo, že se Walt, který nenávidí přistěhovalce a hlavně "rákosníky" nechá kvůli jednomu z nich nakonec ........ Film je to super, ale nic, co by mi vyrazilo dech. Možná tím že jsem to viděl a cz dabingu, možná mě Walt jako osobnost tak úplně nepohltil.

Marley a já (2008)

Film založený na utrpení člověka, když ztratí své milované zvíře, které je součástí jeho života,, mě vždycky dostane. Asi proto že to člověk zná a zažil.

Avatar (2009)

Film je krásný a lituju každého kdo si to stáhl a díval doma na obyčejé tv nebo jen ve 2D v kině. Super zážitek je příslibem že v budoucnu se máme na co těšit. Při ukázkách na Alenku v říši divů se opět těším do kina. Jediná nevýhoda byla, že jsem seděl v kině dole - 3 řada odspodu. Vůbec bych neřešil, že je v Top 200 - když tu můžou být takové jako Princezna Mononoke apod. Jako film průměr, jako pohádka paráda.

Krvavá neděle (2002)

Má rád tyhle typy "filmů", které vystihují pravdivé události. Jednak si doplním vzdělání a člověk zažije něco, co mu normálně uniká. Tyhle situace jsou předkládány v médiích určitým pohledem, ale pak člověk zjistí, že nemusí být všechno tak, jak vypadá. Syrové, atmosférické. Styl i s rozjezdem byly skvělé, přesně na to, aby diváka vtáhly co nejreálněji do situace, ve které se nacházeli demonstranti. Paráda

Hory mají oči (2006) odpad!

CO TO BYLO?? Od 10 minuty jsem si přál ať je konec. a všichni umřou. Hodně podobné jak Pach krve, ale ten je proti tomu mistrovské dílo. Nebál jsem se vůbec, tohle bych natočil i s kámošema na haldě. Ztráta času. Děkuji kate238, lord fuck, krchy, hellboy, yomega, devilian, luciášek