2012 (2009)

Takhle má vypadat typická americká akčně katastrofická scifi kravina, která by měla být zapsána někde ve wikipedii k tomuto žánru. Když pominu tolik nasekaných nelogičností a do očí bijících absurdit, tak to byla snůžka všech klišé, které snad existují - hrdina prezident, samí moralisti, rusáci, číňani, blázen na hoře, země se propadá tesně za autem jak ze znělky kačeřích příběhů, hrdina, happy end, poblázněná země, udobřená země. Prostě jsem tomu chtěl dát víc a snažil jsem se, ale nejde to. 1* za efekty, 1* za katastrofický námět. Nic víc

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Tohle je typická akční-thriller klasika, která může být. Připomínalo mi to hodně Nebezpečnou rychlost a podobné filmy. Zápletka jednoduchá a tolikrát použitá, film má klasický průběh i konec. V žádném případě neurazí, ale díru do světa taky neudělá. Mám tenhle styl rád, a ikdyž to není přesně můj žánr, jsem rád, když jednou za čas něco takového vidím. Kdyby to šlo, dám 3 a půl *, na 4 je to ale moc.

Paranormal Activity (2007)

Tak jak tu už psali jiní přede mnou - nápad ok, spád nuda, důvěryhodnost nic moc, závěr solidní , proto jsem zvýšil ze 2* na 3*. Jinak by bohatě stačilo kdyby film měl tak 50min. Zklamání

Výměna (2008)

Hezký film o nevzdávající se matce a hledání jejího syna, nejlepší výkon Angeliny Jolie.

Pařba ve Vegas (2009)

Tak to samé jako v případě Zack a Miri točí porno. Nevím jestli jsem teď nějak v poslední době naladěný jinak než ostatní nebo se styl humoru ubírá jiným mi neznámým směrem, ale tohle byla nuda. Spíš jsem čekal že to bude o té pařbě než o tom po tom. Umělé vtipy (takové křečovité a násilné), bez rozjezdu, nevím, prostě pro mě nic moc. Když si člověk vezme, že to všechno co tihle borci stihli ani ne za celou noc, tak je to nereálné úplně. Ikdyž v těchto typech filmů tak nejde uvažovat a ani to nedělám, tady je to do očí bijící. A neustálé hlášky "my si nic nepamatujeme" mě štvaly asi nejvíc. Btw. v žádném případě nejsem abstinent, žena ani nikdo, kdo by tohle v reálném životě odsuzoval .Kdo chce bláznivou jízdu, ať si pustí "Klepání na nebeskou bránu"- tomu říkám styl. Souhlas s komentáři sepp, Ducharme, Webb, Matador, thomas , krusty_2 .........

Zack a Miri točí porno (2008)

Film jsem si sehnal podle pozitivního hodnocení tady na ČSFD, že se na něj podívám s přítelkyní, která má takový styl ráda, ale i ona nakonec byla zklamaná. Film je spíš takový jednoduchý a povrchní,sem tam zábavný Prostě jedna ze sta klasik tohoto žánru, nic navíc. Dívat se na to dá, ale nic to ve mě nenechalo,a za nějakou chvíli si na to ani nevzpomenu. Označení drama nechápu. Souhlas s komentářem od Iggy .

Narušení (1999)

No nic moc. Tento film dokazuje,že prostředí psychiatrické léčebny nezaručuje úspěch jako tomu bylo u několika jiných výborných filmů na toto téma. Je to nějaké prázdné, pomalé, zdlouhavé, docela předvídatelné a konec nuda, žádné překvápko, ostatní "poruchy" mě nějak nedostaly, Angelina taky nic moc, ale rozhodně nejlepší role, ve které jsem ji viděl. Ve srovnání s dnes už ex-přítelem Bradem Pitem, který naopak téměř ve všech zahrál skvěle to byl pozoruhodný pár. Na film jsem se dodívával asi tak na 4x.

Prostě sexy (2002) odpad!

Humus,humus. Debilita nejvyššího stupně, jako třešnička na dortu ta písnička uprostřed o velkém penisu - Cameron Diaz je jeden velký herecký omyl. Ty dvě krávy kolem ní ani nehodnotím.

Klepání na nebeskou bránu (1997)

Dobré, dobré. Velké překvapení. Smutné, vtipné, nápadité, akční, prostě úplně všechno, co by měl správný film mít, všichni hlavní hrdinové sympatičtí a perfektní výkony, prostě nemělo to chybu........"To ti policajti, všichni jsou zkorumpovaný" (8=D

Memento (2000)

Běží nějakej chlápek,asi ho honím. Tak ne, on honí mě .............. Ten film je super chaos v tom dobrém slova smyslu. Totální zmatek při prvním shlédnutí, během filmu mě napadlo asi 5 závěrů,ale ani jeden to nakonec nebyl. Paráda, ale musím vidět aspoň ještě dvakrát abych dal dohromady děj. Ze začátku mi byl hlavní hrdina nesympatický, ale nakonec super. Maximálně originální nápad, jeden z nejlepších filmů.