Sensin (2013) (studentský film)

Vizuálně zajímavé, i když nikoli plánovaně, a se slabým příběhem - mladík potřebuje lekci a dostane ji.

Dvouhra: James Benning and Richard Linklater (2013)

Zajímavý a poměrně inspirativní náhled do tvůrčího procesu autora dnes již legendárních filmů jako je 13 Lakes (v dokumentu jeho tvorbu vysvětluje) Jamese Benninga a jím inspirovaného autora trilogie klasických romantických dramat "Before..." a "časosběrného" hraného filmu Boyhood, který je, ač v době natáčení nebyl dokončen, taktéž v dokumentu rozebrán.

Luton (2013)

Tenhle film nemá příběh - jde vlastně o zdlouhavé obrazy (často pouze záběry na část těla nebo rozostřené pozadí scény) ze života tří frustrovaných Řeků (ať již nedostatkem lásky, nezájmem rodičů, nebo plochým rodiným životem) bez zjevného vývoje a s vyvrcholením filmu tak rozplizlým, že se snad ani nedá považovat za konec a již vůbec ne za prozření postav. Co se však Konstantatovi povedlo je přenést na diváka znuděnost a jakýsi "vopruz" všedního dne hlavních hrdinů... cítili jsme je zřejmě téměř všichni.

Vampire Academy (2014)

Další výplod vlhkého snu přitroublé středoškolačky? Ještě mnohem trapnější než Twilight a navíc bez postav, které by nebyly protitivné, a herců a hereček jakbysmet.

Viis varpaista (2013) (studentský film)

Jednoduchá a vtipná animace.

Grilování Donalda Trumpa (2011) (pořad)

Nejzábavnější bylo, když ta trubka z Jersey Shore naprosto vyhořela. Vyjma Setha se můžou jít zahrabat všichni, ale je težké si dělat srandu z takového boháče.

Černá mamba (2011)

Oslava intelektuální spodiny v reklamě na boty.

Divergence (2014)

Z filmařského hlediska možná i povedené, ale scénář a pravděpodobně i kniha jsou, stějně jako chování hlavní hrdinky a její dialogy, trapné a prázdné. Množství scén a hlavně pak celý koncept příběhu je naprosto postavený na hlavu, jako celá premisa zachování míru dělením lidí do kast. Still better love story than Twilight? I don't think so. PS: Zajímalo by mě, kdo četl původní knihy a udělal z nich ty bestsellery, když cílové publikum v dnešní době vůbec nečte.

John Oliver: Co týden dal a vzal (2014) (pořad)

Ve chvíli, kdy byl oznámen konec Colbert Report je to přesně ten pořad pro mě. Vynikající následník Stewarta a Colberta. Jediná škoda, že jde jen o 30 minut jednou týdně.

Middletonská romance (2013)

Film je funkční asi tak do 54. minuty (scéna, kdy se všichni sejdou v kavárně), pak je vidět snaha to natáhnout aspoň na hodinu a půl, která to všechno kazí. Naprosto jsem nepochopil jednání postavy té dcerky. Každopádně mládež je tu zřejmě jen jako stafáž a způsob jak do filmu zakomponovat Petera Riegerta a Toma Skerritta.