Strážci - Watchmen (2009)

Moc roztahané, moc ukecané a naopak málo akční s nedostatkem správně tvrdých hrdinů, ke kterým může divák tak říkajíc přilnout. Nejlepší částí filmu jsou tak bohužel asi titulky a prvních několik minut. Po čase jsem musel přehvězdičkovat. Otravná vata už se mi dávno vykouřila z hlavy a zůstávají jen pěkné vzpomínky na nejlepší scény.

Arnoldovy patálie (1996) (seriál)

Pamatuju na roky ranní školní docházky u Supermaxu. Arnold byl společně s Power Rangers mně i mému bratrovi takřka denním chlebem

Sex Drive (2008)

Tak tohle se s reálnym světem nepotkalo ani z dálky. Vím o čem mluvim. :D

The 81st Annual Academy Awards (2009) (pořad)

Myslim, že nejsem sám, když řeknu, že jsem se mimo pár chvil s Jackmanem parádně nudil. Další věc, kterou musím "pošpinit" je práce kameramanů a režie, v tomto směru. Nejen, že málem prošvihli některé vtipné okamžiky na pódiu (viz např. Stiller), ale díky nim jsem si nemohl vychutnat například klip "In memoriam", zda lze takovou věc vychutnat.

Nouzový východ (2008)

Mimo dobrých hereckých výkonů hlavních dvojice a depresivnímu pocitu, že se každou chvíli něco po.... mi tenhle nijak zvláštní nepřijde. Rozhodně to neni taková bomba, za jakou je tenhle snímek považován.

Yes Man (2008)

Ano, přátelé. Takto ano...

The Middleman (2008) (seriál)

Dost praštěný a amatérsky udělaný. Moc se nedivim že to zabalili hned po první sezóně.

Život je stres (2008)

Na tomhle filmu je zajímavý jen to, že Shepard dvakrát odmítl Liv Tyler...

Vicky Cristina Barcelona (2008)

U Allena dokáži kladně ohodnotit zvláště to, když je jeho film krátký, a minimální pokusy o ventilování mindráků. To první se celkem podařilo, film krásně odsýpá. Z ostatních hledisek, včetně děje samotného, mi film nepřipadá nikterak výjimečný. Prostě lepší průměr.