Mystery, Aljaška (1999)

Příjemné sportovní dobrodružství, které určitě potěší každého hokejového fanouška.

My Fair Lady (1964)

Muzikálová báseň jedna radost, ale 3 hodiny je až moc. Divím se, že jsem u toho vydrželou celou dobu, ale tak kupodivu mě to celkem zaujalo. Přeci jen slyšet ten nádherný anglický přízvuk je lahoda pro mé uši.

Muž se železnou maskou (1998)

Muž se železnou maskou v podání DiCapria mi přijde takový dětinský, nevim nevim, ale prostě do této role mi Leonardo vůbece nesedl a nelíbil se mi v ní.

Musíme si pomáhat (2000)

Absolutně výtečný film z prostředí 2. světové války v Československu. Vynikající výkon Bolka Polívky i Jaroslava Duška.

Mumie se vrací (2001)

Pokračování už nebylo ono, ale pořád jsem se u toho celkem průměrně a nenáročně zabavil, takže o hvězdičku méně, než v případě Mumie.

Mumie (1999)

První díl Mumie je velice povedený, nechybí zde akce, napětí ani zábava. Čili hezké 4 hvězdičky.

Můj táta hrdina (1994)

Mylím, že hodnocení 3 hvězdičky a průměr 58 % mluví za vše. Nejedná se o nic ojedinělého, prostě normální romantická komedie s Depardieuem.

Můj auťák Brouk (2005)

Pěkný auťák, hezká herečka, ale to je asi tak všechno. Jnáč se jedná o klasickou podprůměrnou americkou komedii, ve stylu pohodové oddychovky.

Mrňousci (2006) (seriál)

Skvělý "večerníček", který je někdy opravdu maxi zábavný.