Lítám v tom (2009)

Velice příjemná komedie i s prvky romantiky, příjemné pokoukání a také příjemné překvapení.

Lid versus Larry Flynt (1996)

Originalitě se meze nekladou a to Miloš Forman v tomto filmu o kontroverzním Larrym Flyntovi potvrdil.

Letuška 1. třídy (2003)

Typick jednoduchý americký film, je vcelku koukatelný, ale jináč samozřejmě podprůměrný a na jedno shlédnutí.

Letec (2004)

Poměrně slušný snímek, ve kterém musím vyzdvihnout především DiCapriovu roli. Děj se místy vlekl a nebylo to ono, proto jen průměrné hodnocení.

Létající Čestmír (1983) (seriál)

No, kdysi to asi muselo být chytlavé, rozhodně zajímavě natočené, ale já osobně jsem si tento seriál nijak zvlášť neoblíbil.

Zorro: Tajemná tvář (1998)

Perfektní dobrodružný western, do kterého byli do hlavních rolí výtečně vybráni charismatický Antonio Banderas s neméně charismatickou Catherine-Zeta Jones. Doplnění o Anthonyho Hopkinse, který dělá film filmem, dávám 4 hvězdy.

Legenda o Zorrovi (2005)

Antonio Banderas, Catherine Zeta-Jones a Zorro podruhé. Nemohu si pomoci, ale jednička byla prostě lepší. Tuto hereckou dvojici mám moc rád a zrovna k Zorrovi se oba dva perfektně hodí, ale už to prostě není ono, když už jde o další pokračování.

Ledově ostří (2007)

Celkem povedená komedie o dvou bláznivých krasoblusařích.

Lásky jedné plavovlásky (1965)

Moc roztomilý film ze 60. let, Hana Brejchová je samozřejmě jednonu z nejlepších českých hereček všeh dob a v tomto snímku se mi moc líbila.

Láska z pasáže (1985)

Průměrný československý film z doby, která mi je naštěstí cizí a kterou jsem nezažil.