Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Výborně natočený a velmi zábavný film. Robert Downey je skvělý jako vždy a Val Kilmerovi role "buzíka Perryho" krásně sedla. Nejsem si sice úplně jistý jestli původní zámer měla být komedie nebo krimi, ale tahle směska obého mě vážně bavila.

Bejvalek se nezbavíš (2009)

Výborný film. Opravdu dost jsem se nasmál. Chvíli mi sice trvalo, než jsem si zvykl na ty duchy, ale pak už jsem se jen dobře bavil. Je to výborná komedie s dobrými hereckými výkony.

Hlídač (2009)

No po hodně dlouhé době film se Stevenem, který jsem nevypnul po 15 minutách a celý dokoukal. Scénář relativně zajímavý (z půlky Bodyguard a z půlky Muž v Ohni, takže nic nového), ale kamera, režie a střih jsou neskutečně béčkové. Hlavně bojové scény, na které jsem se těšil, jsou tak sprzněné, že to nemá obdoby. Příliš rychlé střihy a roztřesená kamera, nedává Stevenovi zcela žádný prostor, aby ukázal jestli v něm ještě něco je. Závěr filmu je pak kapitola sama pro sebe. Ale i tak doufám, že je to první vlaštovka a časem se Steven dostane zase na nějakou koukatelnou úroveň.

Dokonalý únik (2009)

Velmi zajímavý a napínavě pojatý film, který od začátku nenudí, nepostrádá napětí, výborné herecké výkony, zkrátka vše co člověk může od filmu tohoto žánru očekávat. Člověk má od začátku dojem, že vše je jasně dané a ví jak film dopadne. To je ale omyl. V poslední čtvrtině dojde k zajímavému zvratu, který mě velmi mile překvapil. Na pět hvězdiček to pro mě není jen kvůli scéně ve stanu. Jejich psychická porucha s přebíráním jiných osobností není ve filmu, pro mě, dostatečně vysvětlena.

Samec (2009)

Výborně natočený film o způsobu života určitého druhů lidí, kteří netouží po ničem jiném než se flákat, užívat si života, milovat se, ale hlavně nepracovat a nechat se živit. Ashton Kutcher zvládl svou roli svůdníka-frajera-parchanta opravdu dokonale. Sexuální scény byly výborně natočené. Možná až závěr filmu byl pak velmi rychlý a trochu těžkopádný, ale jinak velmi dobrá zábava.

Nelítostný souboj (1995)

Opravdu parádní film, plný akce, napětí, zkrátka všeho co bych od filmu tohoto žánru očekával. Film je to opravdu velkolepý po všech stránkách. Nenudí ani na chvilku a člověk si opravdu užívá každou scénu. Škoda jen, že Danny Trejo nedostal trošku více prostoru. Jinak dávám plný počet.