Sexy 40 (2009)

Velmi příjemná odpočinková komedie. Žádná plitká hollywodská slaďárna s hromadou klišé, ale solidní komedie s dobrým scénářem a velmi dobrými hereckými výkony. I přes svůj dost rozdílný věk je ústřední dvojice velmi sympatická a spolu ladí. Výbuchy smíchu nečekejte, ale dobrou zábavu ano. 70%

Ondine (2009)

Úplně něco jiného, než jsem od tohoto filmu čekal. O to větším a příjemnějším překvapením pro mne ale tento film byl. Collin Farrell hraje velmi zvláštně, ale přesvědčivě a na Alici Bachleda se dá dívat. Scénář je tak normální, ale tak zajímavý a napínavý, že dokáže zaujmout. Ani na chvíli jsem se nenudil a film jsem si příjemně užil. Je tak ponurý, tajemný, chladný jako Irsko samo. 80%

Ctihodný občan (2009)

Docela příjemné překvapení. Butler se v této roli dost vyžívá. Scénář i kamera na relativně vysoké úrovni. 70%

Blade: Trinity (2004)

Až na to neskutečně dementní ztvárnění Drakuly, to docela šlo. Docela solidní akční řežba.

Centurion (2010)

Velmi příjemné překvapení. Zajímavý scénář, výborné ztvárnění, velmi dobří herci, kamera. Maximální spokojenost. 80%

Blade Runner (1982)

Absolutně nechápu proč resp. čím se tento film stal tak kultovním. Možná vizuálně je na svou dobu na vysoké úrovni, ale jinak jak scénář, kamera, tak herecké výkony mi přijdou vysloveně trapné.

Těžko ho zabít (1990)

Moje srdcová záležitost. To byly časy, když měl Steven co nabídnout.

Stůj, nebo se netrefím! (1997)

Tak tenhle film jsem nepochopil. O co vlastně autorům šlo, to tedy nevím. I když ten chaos nebyl úplně nejhorší. A chvílema to bylo i koukatelný a vtipný. 40%

Dlouhá cesta (2002)

Narozdíl od klasických hollywodských klišé o lásce na střední škole, tenhle film má zajímavější scénář a končí špatně. To se mi líbí a za to jednoznačně dávám plusové body. 70%

Stalker (1979)

Počítačová hra výtečná, ale film tak neskutečně nudný, až to bolelo. Na ten film se dá říct snad je WTF?