Scary Movie 5 (2013)

Nechápu, že SM5 dostává tolik odpadů!. Měl tam několik opravdu povedených scén, za které si aspoň 3* zaslouží.

Zpátky v čase: Rodina (2012) (seriál)

Dechberoucí procitnutí do každodenního života našich předků. Skvěle poučné!

Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)

Viděno 51/51. Hodnotím 3*. Je to akční jízda, nic víc. Docela mě potěšilo propracování postav, do kterých se člověk dokázal snadno vžít. Bohužel víc, jak díly naplněné akcí a souboji, ze sebe Fullmetal Alchemist nevydoloval. Podle mě děj postrádal vrstevnatost, barvitost - seriál byl čistě jaksi cílený jedním směrem, byl jaksi jednoduše navržený. Chyběla mi v něm určitá zralost. Ona by tam možná i nějaká byla, ale když jsou hlavními hrdiny po celou dobu patnáctiletí kluci, tak to něco ztrácí. Pro mě Je FMA čistý průměr, ale dokážu pochopit lidi, kteří tomu dávají 5*.

Wolf's Rain (2003) (seriál)

Viděno 19/30. Po vysokém hodnocení tady cítím docela zklamání. Pořád čekám, kdy se dostanu do děje - jenže to se neděje. Postavy ani příběh mě od začátku příliš nezaujaly. Třeba se dočkám velkolepého finále, které mi odpoví na to, proč na Wolf´s rain stále čučím xD! Viděno 30/30. Bohužel mě poetika a mystika příběhu nevtáhla. Navíc ten tragický konec! Nevím co si mám myslet. Finále nakonec přeci jen za něco stálo, ovšem i přes svojí zázračnost se žádný zázrak, pro mě, nekonal. Vše mi to přišlo jaksi nedotáhnuté a neujasněné, a to je obrovská škoda. No, 3* Wolf´s Rainu zůstanou...

Šmoulové (1981) (seriál)

Tak toto mě nikdy nechytlo

Blood+ (2005) (seriál)

Shlédnuto 50/50. Anime nebylo dokonalé, ale zabavilo mě na několik dní, takže svůj účel splnilo. 4*

The Guild (2007) (seriál)

Sentimentální vzpomínka na dny prožité mimo tuto realitu, v kůži cool night elfky huntera... Svět plný záhadných questů, napínavých a nebezpečných raidů a dungů, zábavného - ale i nudného expení, shánění epiců a vítěztví i porážek v PvP!

Láska a jiné závislosti (2010)

Bez slaboučkých růžových brýlí by to nešlo, ale ten film byl prostě dokonalý...

Goyovy přízraky (2006)

Bylo mi úplně jedno, co bude s hlavními hrdiny. Hezky natočené, ale nedokázalo mě to vtáhnout do příběhu.

Černobílý svět (2011)

Někdy to bylo trošičku sladší, než by se mi líbilo, ale když ukápla slzička, nemůžu jinak než za 5* =P. Vynikající herecký výkon od Violy Davis a Bryce Dallas Howard. Bravo Ladies!