Bronson (2008)

Opravdu zajímavě zpracovaný film. Nemám pochyb, že Tom Hardy dokáže perfektně zahrát cokoliv, ale takovýhle psychouši mu fakt sednou. Myslela jsem, že to bude nuda, ale byla jsem mile překvapená kolikrát mě to fakt rozesmálo. Doporučuju všem obvzláště fandům Toma Hardyho :-)

Svatební obřad (2010)

Film jako takový nic speciálního, klasická americká komedie, ale shrnula bych to takto: Lee Pace je prostě skvělej a tady opravdu perlí ...

Univerzální voják 4: Odplata (2012)

Absolutně příšernej příběh a s politováním zasazenej ještě skoro do dvou hodin. Van Damme už je fakt mimo a měl by se s tím smířit. Jakmile prostě začnou natahovat pokračováníma celkem slušný film, tak to vždycky stají za prd a v tomto případě i za něco horšího. Dvě hvězdy jsou za Scotta Adkinse, škoda jen, že se na jeho machrovinky muselo čekat tak dlouho a bohužel jich nebylo zas tak moc, jak bývá jindy.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Nic zvláštního ani nového, spíš splátanina všeho možného, místy fakt nuda a dost předvídatelné ... 3* dávám jen díky Jeremymu Rennerovi.

Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

Ano, další naprosto zkažená pohádka. Autoři se zřejmě zhlédli v Mrazíkovi a Třech oříškách pro Popelku a tak si mysleli, že kombinací těchto dvou skvělých pohádek vytvoří něco ještě lepšího. No bohužel opak je pravdou a tato pohádka je naprostý propadák. Zkrátka ztráta času a rozhodně se na ní dvakrát nepodívám. Opravdu nechápu, jak je možné že současné pohádky jsou všechny tak strašný a to i když mají skvělou předlohu. Jak to, že už dnešní filmaři nedokážou natočit něco plnohodnotného jako kdysi třeba S čerty nejsou žerty nebo Princ a Večernice.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Nejlepší akčňák, který jsem za poslední roky viděla. Musím uznat, že tahle partička nemá chybu, ještě lepší akce a hlášky od začátku do konce. Filmu velmi prospělo zapojení nových tváří, hlavně Chucka Norrise, u jehož scén si diváci opravdu přijdou na své. Není nad to vidět, jak si mega akční hvězdy osmdesátých let vzájemně nakopávají zadky. Vřele všem doporučuji, byla by škoda nechat si tohle ujít.

Oyster Farmer (2004)

Romantická komedie zasazená do australského prostředí, která člověka celkem pobaví. Alex O´Loughlin se zde objevuje poprvé v hlavní roli a musím říct, že od začátku do konce je celý tento film postaven hlavně na něm a jeho charisma a dá se říct, že se tvůrci trefili, protože tahle role mu sedí. Je to zkrátka film, který zaujme, pobaví a neurazí, ale zase nečekejte, kdo ví co.

Dokonalý podraz (2008) (seriál)

Cool seriál, který by se dal brát jako takový nevinný manuál pro všechny podvodníčky a zloděje. Musím říct, že tvůrci tohoto seriálu mají opravdu skvělou fantazii a představivost, protože situace, na které zde narážíme, si v normálním světě vůbec nedokážu představit. Skvělá manipulace, načasování, správné slovíčkaření, hacking, šikovné prstíky a svaly, které to jistí – prostě dokonalý tým pro někoho možná antihrdinů, ale pro většinu jasných klaďasů, kterým držíte palce. Dalo by se říct, že jejich heslem by mohlo být „vždy máme záložní plán, který výde“. Jediné na co předem upozorňuji je český dabing, který tomuto seriálu dost uškodil, protože nedodržel myšlenky originálu a to hlavně u postavy Sophie, která skoro v každé epizodě mluví s jiným přízvukem, který opravdu napomáhá dané situaci. Proto doporučuju originál s titulky, je to ještě víc zábavné!!!

Havaj 5-0 (2010) (seriál)

Seriál zasazen do krásného a neokoukaného prostředí Hawaje, ve kterém navíc působí speciální policejní jednotka s neomezenou pravomocí, což mi přijde jako fajn nápad, obzvlášť po tom všem co už jsme v televizi mohli vidět. Příjemné a celkem originální případy, které se zde vyšetřují, na mě působí velice mile – setkáváme se zde se spoustou akce, dobré dedukce i používání nejmodernější techniky, což je velmi pěkně propojeno a tak to dodává celkovému dojmu šťávu. Ústřední dvojka policajt a armyboy k sobě výborně pasujou a jejich neotřepané vtípky a pošťuchování každý jistě uvítá. Myslím si, že to bude zaručeně hit a doufám, že se tak dočkáme pokračování v mnoha sériích.

Protiúder (2010) (seriál)

Skvěle propracovaný a do detailu dotažený seriál z oblasti Speciálních jednotek (SAS), zabývajících se současnou světovou teroristickou problematikou. První série byla opravdu pastvou pro oči, což se projevovalo už jen v tom, že kdo viděl první díl, zajisté se nemohl odtrhnout od obrazovky, dřív než uviděl konečné rozuzlení. Osobně uznávám, že druhá série je ještě povedenější a napínavější než první a člověk se nemůže dočkat každého dalšího dílu, který rozuzlí dost napínavé situace. Obsazení jak první, ale hlavně druhé série, bylo vybráno pečlivě a s rozmyslem a tak Philip Winchester i Sulliven Stapleton dokazují, že při výcviku na tuto složitou roli opravdu nepodváděli, a že i profesionální vojáci se tak s klidem na tuto TV show můžou dívat a nemusí se při tom chytat za hlavu. Takže všem, kteří mají rádi akci a napětí, vřele doporučuji!!!