Popelka: Vánoční přání (2019)

Za tu příšernou postprodukci, která abolutně neseděla, by měl někdo sedět. A ten scénář? Napsáno žákem ZŠ, jinak si to nedovedu vysvětlit. Blbinky já ráda, ale tohle bylo pro blbce.

Bezva ženská na krku (2016)

Proč ty české komedie nemůžou mít trochu víc inteligentní scénáře a dialogy? Opočinkový námět, škoda toho provedení. Fiflenka z města by se určitě zabouchla do nemytýho hulváta.

Zmenšování (2017)

Pořád jsem čekala na nějakou pointu, ale nedočkala jsem se. Zajímavý námět, ale tak nějak se to celé rozplizlo do grotesky bez myšlenky (byť jich tam bylo víc než dost).

Carrie Pilby (2016)

Takovej milej holčičí film o divné slečně, která ve skutečnosti není divná. Svět je.

Bohemian Rhapsody (2018)

Když budu chtít vidět Freddieho na Live Aid, tak si pustím originál. I zbytek filmu je trochu plochý. Americká idealizovaná rekonstrukce toho, co bylo, je podle mě na škodu. Už chápu Cohena, proč z toho vycouval. To podstatné zapadlo v klišé.

Klikař Charlie (2007)

Mělo by se to jmenovat spíš Bad lick Chuck.

Dobrá znamení (2019) (seriál)

Dovedu si představit, že by to bylo zpracované i jinak. Třeba lepší efekty. Ale právě ta “nerealističnost” seriálu vlastně sluší a díky ní si udržuje svou milou podobu. ONI jsou prostě skvělí, i když jsem si je představovala jinak. Azirafal s Crowleym jsou boží, zábavná je hlavně Crowleyho chůze, kterou se nejspíš naučil u Travolty v Pomádě, scéna (spoiler, který nezkazí zážitek) s bujabézou a střízlivěním geniální. Hudba taky skvělá, jsem ráda, že se v tomto drželi tvůrci originálu, queeni autu sednou jako p... na hrnec (fanoušci pochopí). Je potřeba upozornit, že seriál je určený pro milovníky knihy a moc si nedovedu představit, že by tak moc bavil někoho jiného.

Dobrá znamení - Na počátku (2019) (epizoda)

Pěkně se to povedlo. Je to milé a laškovné stejně jako knižní předloha. Herecké obsazení mi sedlo, dobrá hudba. Už se těším na další díly.

Unicorn Store (2017)

Je to velmi alternativní, ale milé a odpočinkové.