Rapl - Exekuce (2019) (epizoda)

Viděla jsem rozhovor s Pachlem a fakt se těšila. Pořád je to lepší než větsina seriálů, ale tak nějak to ztratilo šmrnc s atmosféru.

Tvář vody (2017)

Určitě zajímavé, ale až příliš podivné cosi. Atmosférou i divností trochu připomíná Amélii, ostatně, ono to tak francouzsky působí celé, az na tu “obludu” a studenou válku.

Baby Driver (2017)

Slušná oddechovka, i když na můj vkus zbytečně násilná. Dobrá hudba, zajímavý námét, švih a roztomilý Ansel.

Kouzelník Žito (2018) (TV film)

Tak hrozné, jak tady skoro všichni píšou, to není. Je to vykrádačka lecčeho, určitě si to už znovu nepustím, ale od pohádky očekávám hlavně to, že mě nezatíží, a to splnila. Jak tady někdo psal, je to mišmaš, některé výkony dost tristní, zpěv, no, radši snad příště bez něj, ale rozhodně to není tragédie. Pro děti dobrý.

Aloha (2015)

Emmu Stone fakt žeru, ale tohle je teda ukrutná nuda. Táhne se to jako chřipka, ani havajské kulisy, ani hudba to nezachrání.

Battle (2018)

Ohrané téma, hromada pépéčka, žádné zásadní drama. Navzdory tomu všemu to funguje. Zajímavá Lisa Teige, slušná hudba a skvělá kamera. Přestože nejsem cílovka, musím Battle doporučit.

Čas čarodějnic - Epizoda 3 (2018) (epizoda)

Ukazuje se, že nemusí stříkat krev a že není nutné za každou cenu střílet akcí na každém rohu. Super seriál. Třetí dík zatím TOP.

Čas čarodějnic - Epizoda 1 (2018) (epizoda)

Wow. Skvělá atmosféra, skvělý námět a zpracování. Po dlouhé době něco, co mě nadchlo.

Westworld (2016) (seriál)

Je to jako když na šachovnici postavíte taky figurky od člobrda, prostě přeplácaný a nedává to smysl. Geniální nápad, námět, jen šíleně překombinovaný příběh. Proč to prostě nemůže být taky jednou obyčejný příběh vystavěný na dost zajímavé zápletce? Skvělá hudba a výprava zkažená několika lajnama koksu.