Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Od té doby, co se toho chopil cirkus Klusákovic, je to víc sociální sonda s pár inscenovanými scénkami než reality show o blafech a dobrym vaření. Dobrý je to furt, ale už ne tolik.

Atlas mraků (2012)

Jak by to napsal New York Times: Strhující. Překvapivé. Konečně něco jiného. Jen ty masky byly někdy až komické. A tři hodiny???

Zkažená úča (2011)

Takovej ten film, u kterýho si i ejčár (který na to koukaj jenom proto, že maj zrovna večer místo mítinku volnej ívnink) místo LOL řeknou WTF...

Vánoční Kameňák (2015)

Já jsem to neviděla a ni neuvidím. Jen by mě zajímalo, to jsou na čsfd jenom samý intoši nebo co? Že to určitě zase vydělá víc než Leonardova stará z Titanicu prodejem diamantu a má to tady odpad. ???

Jedna za všechny (2014)

Ani romantická, ani komedie. Spíš takovej slimáčí canc, namakeupovaná Cameron a pěkný prsa. Vydržet se to dá. Když fakt není co.

Polski film (2012)

Jedna hvězdička jako jednou jsem se zasmála. S tichou láskou jsem vzpomínala na přepínání televize a malé zastavení u pořadu s Řezníčkem na TV Barrandov. U Kurňa, co to je? měním jedno písmeno. V jako Vendeta. Omluvám se všem, že jsem to nepochopila, bo nejsem z Brna.

Carrie (2013)

K uzoufání blbé. Bohužel. Ani zajíček Ansel ani Chloë to nezachránili.. A ani Julianne Moore. Přehlídka ztraceného času.

Labyrint (2015) (seriál)

V té hromadné sebevraždě české tvorby je to vlastně docela příjemné osvěžení.

Whiplash (2014)

Dobrý film, který podle mého názoru mohl mít tak o půl hodiny míň. Jsem asi příliš nenáročný divák a tohle byla smršť náročnosti a tmy a deprese....

Vykolejená (2015)

Téma tisíckrát ohrané v novém trochu poblitém kabátě. Hlavní hrdinka je obyčejná, nijak krásná, ale zajímavá a vtipná. Já jsem se bavila a hlavně; Nezatížilo mě to.