Ready Player One: Hra začíná (2018)

Film hviezdičkami hodnotiť nejdem. Ako, vizuálne je to super, je to niečo nové, je tam kopa odkazov na hry, kultové filmy a podobne, ale bolo to pre mňa rovnakým utrpením ako Tron. Nie je to niečo, z čoho by som mal byť odvalený, že som tam uvidel DeLorean a podobne. To tak možno priamo v nejakej hre ako "easter egg". Takéto filmy nedokážem žiaľ doceniť. Zrovna tak ako marvelovky, kadejaké autá z ktorých sú roboty, intergalaktické vojny, automobilové naháňačky a neviem čo ešte.

Doblba! (2005)

Aká úžasná zbytočná konina.

Eurosong: Příběh skupiny Fire Saga (2020)

S pretáčaním sa to dá pozrieť. Inak nevidím rozdiel v tom si pozrieť Eurovíziu a toto. Kto ju nesleduje, bude asi rovnako trpieť ako ja.

Mrakodrap (2018)

Tolik práce a přitom taková blbost. 30%

Lesní duch (1981)

Vo svojej dobe to musel byť bravúrny horor. Má to atmosféru, všetko. Hodnotiť ho však nechcem, pretože v dnešnej dobe tie efekty už pôsobia komicky. Podobné efekty som zažil v Návštevníkoch. Aj keď je mi jasné, že pri tom rozpočte to inak nešlo. Veľký rešpekt pred tvorcami.

Přísně tajné! (1984)

Ten vek je na tom cítiť a už to proste nie je vtipné.

Díra u Hanušovic (2014)

Ten film je ako tá diera u Hanušovic. Proste diera, nuda, bezobsažné nič.

Terminátor: Temný osud (2019)

Po tých posledných dvoch prúseroch celkom dôstojné pokračovanie. Nenadchne, neurazí, je to priemer. Keby film nevznikol, patrne by filmový priemysel neutrpel väčšiu ujmu. Prvá zhruba slabá polhodina ma veľmi bavila, potom to šlo postupne dole a záver už bol pre mňa len priemerný, ale kvalitný akčňak. Chýbala mi tomu tá temná atmosféra. Keby nevznikli prvé dva diely, najskôr by som šiel hodnotením pár percent vyššie. Takto 3*. SPOILER Oni s tým Johnom Connorom si nedajú vážne pokoj a stále si vymyslia niečo nové. Ak by som mal spojiť posledné tri filmy, tak v jednom diely vodca odboja, v druhom zlý a v poslednom má smolu. P.S. Úloha T800 vo filme mi prišla mierne parodická a zosmiešňujúca terminátorov. Toto im moc nevyšlo a skôr ako to malo byť smiešne, to bolo v terminátoriom univerze trápne.