Jen Bůh odpouští (2013)

podle mě fail. pokus o rádoby lyricko-epický příběh vychází jenom ve vizuálním směru. hrátky s temnými místnostmi a světlem jsou skvělé, ale ty rádoby poker-faces, apod.. to je k smíchu.. velká nuda, rozvláčné.. lepší byl ghost dog. podobně netradiční pojetí a bylo zvladnuto na jedničku..

Hráči (1998)

las vegas bejby... srdcovka jménem poker. film podle skutečné události která se udála až po tomto filmu :))) damon i affleck na wsop tuším 2011 nebo 12..

Elysium (2013)

Pěkná výprava, typický Neil, který bombastičnost vidí v minimalizaci. Jodie i Sharlto byli užasní (až na Sharltův přízvuk) a Matt byl prostě Matt. Užasná herecká 1A kategorie, kterou nelze nechválit. zahraje vše a skvěle. výbornej film, který nepřináší sice nicmoc nového do pole scifi, ale zahraný je dobře a nepotřebuju řešit kdejakou blbost abych zbytečně hledal dokonalost. výborný neoscarový film.

Would You Rather (2012)

no jo, john heard měl raděj zaspat i potřetí... ano je to velmi solidní , nekompromisní thriller až horor.. sice opět bohužel předvídatelný kdo dostane vstupenku do rakve a kdo nejspíš ne, ale zachránil to aspoň překvapující konec..který převažuje i iracionalitu toho, že vůbec někomu bylo dovoleno house of pain opustit..

Star Trek: Do temnoty (2013)

klasika, stejná pohádková struktura jako v jedničce.."smrt" kirka sem nežral ani vteřinu, slzy a smutek byl, jak jsem spravně předpokladal, naprosto zbytečný když o pár scen později bylo jasne jak to skončí.. JJovi chybí trocha nadhledu, ale vizuál byl skvělej. pro nefanouška teto oblasti obyčejný scifi pruměr.

Sezóna zabíjení (2013)

sezóna zabíjení :D:D:D lol.. no nic.. film je tragední a konec tomu prostě dal korunu.. de niro by se do takových věcí nikdy pouštět neměl protože v takových postavach je minimálně uvěřitelný, john se snažil ale přízvuk mu spíš ubíral než aby působil nějak věrohodně jako srb. vzajemná konfrontace se točila pořad dokola a jelikož sem napočítal asi sto třicet tisíc příležitostí kdy jeden mohl druheho zabít a film tak mohl skončit po 20 minutách, tak davam pouze 1 hvězdu za něco málo povedených scen.

Scary Movie 5 (2013)

pár vtipností tam bylo.. cely film samozřejmě stojí za hovno, avšak právě proto některe vtípky vypadají vedle celku jako povedená práce. např. pařba vysavačů. uvod s sheenem NAPROSTÁ PÍ**VINA, stejně tak naprosto debilní snoop scena. půl hvězdy za něco malo smíchu a půl hvězdy za zmínku o jasonu bourneovi.