The East (2013)

Jedním slovem nuda.

Šofér (2014)

Hovadina, co několikrát pobaví, ale je to spíš degradace herců/ček. No, když vezmem v potaz, že tam nehrajou kdovíjaký star, tak je to na zabití času ucházející. Ale povětšinou jsem nevěřícně kroutil hlavou, co zas ty idiotský Amíci vymysleli za zbytečný prachy.

Temný bojovník (2014)

Podprůměrný film se slabými výkony jak HejGeje PrstimSebe, tak Nikoláče Pláče. Dějově dobré. Zahrané však chudě, bez emocí. Tady se sešli opravdu dva ne-schopní herci. Své si odehráli herci/čky z (Middle a Far) východu. Jinak na zabití času dostačující.

Convict (2014)

Obyčejný film z vězení na zabití času. Nic víc. Nic míň. Hlavně bylo zábavné, jak takový prcek zmlátí všechny, úplně všechny i dvakrát tak větší. Vzpomněl jsem si na příběh "David a Goliáš". Dějově jasné, spíše nudné. Kdyby tam aspoň hrál Van Damme, nebo jiná vyhaslá mlátící star. Bylo by to taky nudné, blbé a obyčejné, ale bylo by tam to jméno. Jo, a taky bylo vtipné, jak se vždy rozčílil, až prskal sliny. Za ty výbuchy vzteku, když ho třeba prudili strážníci, by zasloužil "Zlatou Koalu".

A Night in Old Mexico (2013)

Robert Duvall má na svůj věk neskutečný drive a esprit. Dějově je to o ničem. Ale energie z Duvalla jen čiší a jeho herecký um vše zachrání. Ty vole! Jemu 84 let a on působí svěžeji a zdravěji než kdysi naposilované - nyní vyhaslé, zestárlé akční hvězdy Schwarcík, Stallone nebo třeba Lundřeň.

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Ještě trapnější než první díl. Už jen tím, že ústřední dvojice je dost stará na podobné kraviny. To nemají soudnost?! Jen pár vtipných, dá se říci "promyšlenějších" momentů. Jinak trapnost a blbost.

Dobrodružství Poseidonu (1972)

Staré dobré časy. Triků pomálu, o to lepší herectví, inteligentní dialogy, dobře vykreslené charaktery. Ve většině filmech je velmi na škodu, že v dnešní době se spoléhá už hlavně na ty triky.

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Film je strašně nudný, zbytečný, blbý a nechápu, proč točí další díl, když se v tomto díle nic nikam neposunulo. Jen ždímaj prachy z lidí, utrácejí zbytečně za hovadiny bez sebemenší výpovědní hodnoty a mohli by všem ušetřit práci, kdyby zůstalo jen u prvního dílu. Ten byl stejně nejlepší, protože byl neokoukaný - přišel s něčím "novým", zajímavým. Další filmy jsou nastavovaná, vyblitá kaše.

Špinavý prachy (2014)

Hardy v dost nezvyklé roli. Nicméně si poradil s přehledem. Nicméně stejně nudné. Zabaví, nepřekvapí, neurazí.

Gandahar (1988)

Na tu dobu i animace dobrá. Tento snímek hlavně vyhrává myšlenkou. Sice ne původní originální - cestování časem je dost profláklé i na tu dobu - ale obohacuje to zase vtipným vizuálem. A vyprávění je takové klidné, uspávací, relaxační.