Michael Collins (1996)

V Irsku povazovany za hrdinu, v Anglii za teroristu. Az na Julii Roberts, kterou opravdu nemam rad je to hodne povedeny film.

Gangy New Yorku (2002)

Po druhem shlednuti me tento film doslova nadchnul. Day-Lewis zde podava paradni vykon a je videt, ze si to radne uziva. Rozhodne nesouhlasim s tim, ze by byl film nudny. Gangy maji vynikajici atmosferu diky niz si tento film muzete pustit vicekrat a stale vas bude bavit.

Tarzan, syn divočiny (1932)

Film meho detstvi. Sice uz sem ho dlouho nevidel, ale porad si myslim, ze to byla vynikajici podivana.

Dívčí válka (2004)

Opravdu, ale opravdu divny film dosti nechutne kvality, ze?

Scary Movie 2 (2001)

Ani bych nerek, ze to bylo tak spatny. U tohodle filmu sem se celkem dobre bavil

Moje levá noha (1989)

To co tu predvadi Day-Lewis by se melo zapsat do ucebnic kinematografie. Naprosto fantasticky vykon!!!!!!!!!!

Vzpomínka na Titány (2000)

Jednoznacne nejlepsi sportovni film, ktery kdy byl natocen. Vynikajici podivana!!!

Moulin Rouge (2001)

Po prvnich deseti minutach sem si rikal "co to je za blbost", ale potom nastali dve hodiny opravdu vynikajici podivany. Tento film patri mezi moje nej. Ewan podal vynikajici vykon, ktery komentoval i Elton John slovy, ze by z Ewana byl vynikajici zpevak i ve svete hudby. Je to film ktery se vam vryje pod kuzi a jen tak nepusti.