Battlestar Galactica (2004) (seriál)

nejakou dobu sem se obaval jak si vesmirna flotila poradi s Goaldy ci Borgy az doputuji k zemi, ale konecne sem bez obav, ze to nebude sebemensi problem. To co je ukryte na palubach galactiky si vesmirni zlotrilci urcite nepredstavovali ani v tech nejhorsich snech. XENA, ano je to XENA mocna bojovnice jenz dokaze kosit bohy se na palubach galactiky vydava za obycejnou reporterku, ale jiste jeji cas prijde az nadejde k rozhodujici bitve...

The Collector (2009)

dalsi serii saw?ne diky... spoiler!!!!!! madeline zima ukaze kozy a ma je fakt hezky.. ps. fakt nemam rad, kdyz si reziser mysli, ze jsou divaci dementi..

Frankenstein (2004) (TV film)

Kdyby to melo aspon konec. Jinak bych to mozna nehodnotil az tak spatne. Celkem zbytecny film.

Královna (2006)

Cely film se zabyva co asi prozivala kralovska rodina pri umrti princezny Diany. Tez vyzdvihuje jak je vlastne premier Blair skvely clovek diky kteremu jeste doted v Anglii existuje kralovstvi...

Johanka z Arku (1999)

Milla Jovovich v roli Johanky pusobi vice nez srandovne. Svym hystericko-komickym vykonem me doslova rozesmala. Me pocity z filmu naprosto vystih ve svem komentu vincent.

Generace X (2005)

Tak tento film mi svou atmosferou hodne pripomnel Donnieho Darka. Pribeh je o particce sterdoskolaku, ktera se pokusi ziskat drogy z domu jejich zemreleho distrubutora drog. Ale jejich plan se jim jaksi trosku pokazi...Tento kousek rozhodne stoji za pozornost !!! Jinak je to tez zanr cerna komedie.

Rafťáci (2006)

Kdyby to zreziroval Troska, tak vysledna kvalita by zustala na stejne urovni. Pokud se vam libil Kamenak, tak si to rozhodne nenechte ujit.