Iron Sky (2012)

Byl jsem na předpremiéře a bavil jsem se celkem dobře. Nacisti z měsíce a jejich meteorblitzkrieg, prostě nepřítel jak se patří. Naštěstí u tohoto filmu nikdo nezapomněl dát do popisu Komedie. Recese a parodie, takto bych ho ještě specifikoval. Co se efektů týče, zpracování vesmírných bitev na vysoké úrovni. Krásná podívaná. Škoda jen, že v traileru je celý děj.

Team America: Světovej policajt (2004)

Úžasný film na dlouhé zimní večery, pokud už vás nebaví se dívat na South Park. Satira, slovník už víc vulgární snad ani nešel, spousta vtipů a rozstřílených loutek. Co si přát více. Povídal mi jeden kamarád, že pustil své 5 leté dceři nějaký film, ať se zabaví. Našel nějaký kreslený, vypadalo to jako pohádka, tak to pustil. Co pustil mu došlo, až v kuchyni při chystání večeře uslyšel ten příval sprostých slov. Aneb: co se v televizi naučíš, ve školce jako když najdeš.

Žena v černém (2012)

Film velice příjemně překvapil a dokázal, že Daniel Radcliffe není jen Harry Potter. Žádný nový styl, či jiná převratná novinka v natáčení hororových filmů, i přes to má ode mě 5 hvězdiček, tj.: dávám 90%. Režisér James Watkins, jehož jméno jsem do té doby neslyšel, má před sebou nadějnou kariéru a doufám, že hodně dobrých kousků.

Bitevní loď (2012)

Hodnocení tohoto filmu je velice obtížné. Záleží, zda se na něj budeme dívat jako na Sci-Fi, nebo jako na komedii. Pokud by měl v popisu uvedeno komedie, dostal by ode mě 65-70%, vzhledem k tomu, že je klasifikován jako Akční / Sci-Fi / Dobrodružný / Válečný, tak i 40% je pro něj hodně. Peter Berg, který je režisérem mojí oblíbené komedie Hancock by měl u komedií raději zůstat.