G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Naprosto průměrný akční film. Velmi dobré efekty , Rockovy svaly , zrzka a Bruce Willis. Naproti tomu : klasický scénář , clichovitý příběh a některé nudné a zbytečné charakter . Sledujeme 2 odlyšné linie , které se na konci spolčí v jednu hlavní zápletku. Konec filmu jasně ukazuje na 3. pokračování , které bylo již potvrzeno. Takže... 60%

Elitní jednotka (2007)

Velmi drsný a nekopromisní film. V brazílie jsou problémy o kterých si zde můžeme jenom zdát. A někdo ty problémy musí řešit. Naprosto naturalisticky natočené a uvěřitelné. Až z toho běži mráz po zádech. Dobré obsazení a skvělé herecké vykony. Ten film je prostě bomba. 90%

Země dinosaurů (1988)

Jako dítě jsem tento film měl velmi oblíbený a nic se na tom nzměnilo ani teď. 90%

Oběti války (1989)

Zajímavé téme podle skutečné události. Hudba je velmi dobře udělaná a charakterizuje jednotlivé scény. Velmi dobře jsou popsány charaktery . Herecké výkony jsou famozní a to hlavně v podání ustřední dvojice Penna a Foxe. Děj sice není až tak úžasný , ale i tak jde o nadprůměrný film z Vietnamské války. 75 %

Fargo (1996)

Velmi zvláštní film , sledujeme několik dějových linií , které se střetávájí v různých částech filmu. Herci jsou velmi dobří a zasněžená krajina uchvatná , ale příběh mě zrovna dvakrát nebavil a chvílema mi to přišlo "nudné". 60%

Kolja (1996)

Příběh muže a chlapce , který z člověka tlačí emoce velkou silou. Největším kladem film je podle mě jednoznačně hudba , ale ani zbytek nijak není o moc pozadu. Velmi dobré herecké obsazení do určitých rolí. Film funguje jak samostné střípky , tak i jako celek. 80%

Pí a jeho život (2012)

Pěkný film s krásnýma speciálnímy efekty. Velmi procítěné drama o zachování a udžení naděje do konce. Zkoužky pro člověka neberou konce a je jen na nás jestli vydržíme. 85 %

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Pěkná taškařice s klasickou pohádkou. Dobrý den kozy ven , pak zabít něco kuší , ostatní rozsřílet puškou a zbytek roztrhat na kusy kulometem. 60%

Profesor v ringu (2012)

Průměrný film o odvaze , odhodlání a vytrvalosti. Film mě přijde spíše jako propagace UFC , než cokoli jiného. Ale ujde to. 60%

Konference ve Wannsee (2001) (TV film)

Jedna z nejdůležitějších operací za 2. světové války . Nacistické špičky se setkali , aby probrali řešení židovské otázky. Sledujeme herecké koncerty všech zůčastněných . Postavy jsou dobře vykreslené. Každý se snaží prosadit své zájmy , ale všichni jsou spojeni nenávistí k židům. Děj pěkně odsýpá. Atmosféra začne houstnout , když se dostáváme k užívání plynu. Filmy sice bez konce , ale závěrečné dodatky jsou zajímavé. 80%