Sedm psychopatů (2012)

Místama bizarní drama a jinak slušná komedie . Vcelku pěkný příběh a zajímavý herci . Záajímavý film 70%

Lesní duch (2013)

Tupá vyvražďovačka bez žádné nadsázky , špatnýma charakterama a podprůměrnými herci. Jediné co to zachraňuje je brutalita. Velké zklamání . 40%

Tři mušketýři (2011)

Tady je to klasické guilty pleasure ani není potřeba co dodávat. Ale já musím připsat , že je to stejně špatné a na to jací tam jsou herci , tak je to opravdu zklamání. 30%

Most (1959)

Tak jsem na chatě neměl co dělat a našel jsem dvd s tímto snímkem. Musím říct , že mě to dost překvapilo. Nejde ani o herce nebo zápletku (která je ale nadprůměrná) , ale spíše jde o amfosféru . Charaktery jsou velmi dobře vykresleny a děj jde svižně dopředu a nejsou tam žádná hluchá místa . A musím také ocenit ukončení . Není žádný pohádkový konec , ale krutá realita. Je to hnusné a pravdivé. Velmi dobrý film 80%

Templář (2011)

Velmi dobře natočený historický fim o obraně jednoho hradu v jižní Anglii. Herci jsou parádní a zápletká je zajímavá. Ale zase na druhou stranu 2. zápletka templáře a lady je spíše nudný a jenom protahuje film . Je tam i docela dost brutality , což je naprost v pořádku , sekání končetin a výstřiky krve jsou docela časté . Ale nejvíce bych ocenil postavu Johna , která je opravdu dobře zahraná . FIlm je dobrý , ale bohužel má i své mouchy. 75%

WrestleMania 29 (2013) (pořad)

Orton , Big Show , Sheamus vs The Shield - Zápas celkem slušný . Vítěz byl parádní ale co se dělo potom bylo už hodně slabé . Heelturn měl dostat někdo jiný. Henry vs Ryback - Tady nšlo ani o zápas jako spíše o to jestli Ryback nasadí Shell shock Henrymu . To se povedlo a tak můžou být všichni spokojeni. Hell No vs Ziggler a spol. - Průměrný zápas. Fandango vs Jericho - Kdyby to bylo na Raw neměl bych s tím problém . Ale na WM takový zápas nepatří . Y2J si zaslouží něco lepší , tak příští rok Undertaker. ADR vs Swagger - Od zápasu jsem nic nečekal , takže ani nejsem zklamaný. ADR podle předpokladů vyhrál a jsem zvědavý jestli bude odveta na ER. Undertaker vs CM Punk - Jednoznačně nejlepší zápas celé show . Oba předveli velmi dobré výkony. Ale přece jenom to na souboje Triple H a HBK vs Undertaker pořád nemá. Triple H vs Lesnar - Další výborný zápas . Velké zlepšení oproti Summerslamu. Mnohem extremější. Rock vs Cena - Opět komerční zápas . Zase to byla nuda a nikdo nic nepředvedl. Snad už ten zápas nikdy nebude. Cena má opět titul. No jsem zvědav kdo bude další vyzyvatel

Pianista (2002)

Film z 2. světové války o pianistovi , který je židem v poleské Varšavě . Díky náhodám , známým a přátelům neskončil v koncetračním táboře. Naprosto famozní představení Adriena Brodyho , který zaslouženě získal oscara . Film který vás vtáhne a nepustí . Velmi dobře zachycená doba a reálně ukázaná Varšava . Příběh je nervydrásající a skvěle napsaný scénář. Délka zde není porblém , ale spíše plus. Úžasný film . 90%

Devátá brána (1999)

Koncert Johnyho deppa a ani zápletka filmu není nezajímavá . Celkově dobrá atmosféra . 80 %

Doom (2005)

Je to spíše průměrný akční film . Výborná předloha , ale průměrné zpracování . Jediné co to zachraňuje z mého pohledu je Urba, Dwayne a zavěrečná 20 minutovka. 70 %

Hvězdná brána (1994)

Není to moc zajímáve. Horší provedení serialu. Emmericha nemám dvakrát v lásce a tento film mě v tom jenom utvrzuje 60%