Superšéf 24 hodin do pekla a zpět (2020) (pořad)

je to debilní formát, nepovedeně natočený a sestříhaný a ze Zdenka začínám mít v tomto pořadu pocit, že to dělá už jenom pro peníze :/ což je špatně

Stalingrad (2013) odpad!

neuvěřitelný patos a ještě celý zpomalený

Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

....teda, to muselo dát příšernou práci....přitom taková blbost, co?...:) né teď seriozně. Nasvícení a kamera opravdu velký průser :/ tvůrci by se měli podívat na Formanova Mozarta jak se nasvěcují temné interiéry a noční scény. Scénaristicky to je absolutní chaos, bohužel ukočírovat do nějakého děje a časové linie tolik hlavních postav byl opět pro tvůrce nepřekonatelný problém :/ Střihač už s tím materiálem co mu přinesly k pultíku asi moc dělat nemohl, pokud se chtěl vlézt do nějakého rozumného času, takže z toho udělal nelogický videoklip :/ přitom některé jednotlivé scény byly natočeny nebo počítačově udělány i docela napínavě, škoda no :/ dějově to bylo pojato opravdu k nasrání, od samého začátku jsem čuměl co to jako je za strategii obrany hradu :)))) to se radši hrdinové předchozí dva díly objímali a pochlastávali u krbu než, aby vykutili nějaký plán..aha pardon plán byl obětovat polovinu vojska úplně zbytečně před obranným valem :) draci lítali všude možně úplně na nic. John Snow nebo jak se ten trouba jmenuje neudělal vůbec nic za celou bitvu, ale vůbec nic :/ modlil jsem se ať toho ňoumu někdo konečně zabije. Hrdinové se teleportovali z různých míst na jiné místa bez vysvětlení, zachraňování hrdinů před smrtí bylo provedeno vždy jiným hrdinou na poslední chvíli, prostě se tam objevil...no co už, v půlce mě to už i přestávalo bavit, hlavně teda díky střihu a následnému návratu ke scéně v úplně jiných podmínkách než jsme ji opouštěli :/ Hlavní záporák taky nebyl moc využitý a přitom jako jeden z mála měl velké charisma :/ ....achjo ta celková nelogičnost to fakt zabila, kdybych to rozdělil na jednotlivé scény a každou hodnotil zvlášť, tak bych i šel vysoko, ale jako celek je ten díl fakt divný, opravdu mě ta nelogičnost vytáčela :/ **

Hra o trůny - Zimohrad (2019) (epizoda)

dvakrát jsem si to pustil a dvakrát jsem u toho usnul :/ všichni jsou tam jak ze zpomaleného filmu, chodí pomalu, mluví pomalu, tváří se pomalu, je to fakt divné :/ kulisy taky nic moc, ten falešný sníh a mráz je o ničem, strašně jde vidět, že je to celé ateliérovka. draci chvilku letěli, ovšem bez jediného nápadu a dramatu, jeden drcl do stromu, nic víc....a pak už nevím...no zkusím to ještě jednou

Vodník (2019) (seriál)

no trošku mi to vysvětlení vraždy hapruje, ale i tak dost zajímavý velmi napínavě natočený počin od čt....nutno se pozastavit i nad absolutně dementním komentářem od uživatele Bendus a jeho bodovému odůvodnění :)

Očista (2013)

motiv dobrý, ale absolutně nevyužitý potenciál :/ kdyby čistě hypoteticky něco takového bylo zavedeno na dvanáct hodin, tak by to byl prakticky konec státu :) kompletně vyrabované obchody (jak by asi majitel obnovil činnost, když by byl na mizině během jedné noci), lůza by v masivních vlnách vzala útokem všechny, co jsou jenom trochu bohatší :) nic takového jako v tomto filmu, že bohatí jsou v klídečku doma a vyráží na lov, by ve skutečnosti absolutně nebylo. bylo by to naopak :) ale k filmu: předvídatelné, televizně vypadající bublina, s dementními protivnými postavami :/