Experiment Belko (2016)

Očkovať sa nedám. Nikdy!! Inak filmik fajn šťavnatý a rýchly. Finta už menej uspokojiva. Ale posledny záber bol naopak pekný.

Svatební váza (1974) odpad!

Čo to bolo toto? Srať na nejake intelektualne žvasty, umelecke prežitie,... Čistá psycho sračka, uražajúca, zvrhlá..odporúčam len pre narušených schizoidov !!! Toto normálny človek s pravými životnými hdnotami musí ignorovať alebo už keď, tak spláchnuť do hajzlu. A tie intelektualne rozbory tohto hovna su takisto zbytočné, ako stierače na ponorke.

Vládci chaosu (2018)

Možno je to detska kravina, black ide mimo mňa, no i tak ma začiatky zaujímajú. A týpek na stoličke odbubnovaný a prežitý tou schémou nema isto v hlave nasrané,takže vie o čom točí, ano..vravel mi to.. Romantická komédia s poctivými gore scénami, realisticky stvárnenými vraždami (ale že fakt) , ohňom a divnými deťmi... päť bielych !!!

Přepadení 13. okrsku (2005)

Chutna jednohubka. Akcia nonstop, takze nenudi. Cakane i necakane prekvapenia, skveli herci, vela napatia a slusne finale. Bavil som sa :) Stastny Novy Rok!!!!🍸

Mlha (2005) odpad!

Nudna tuctova sracka!

Suspiria (2018)

Ťažšie stráviteľná psycharna nadivoko! Doteraz nechapem i ked ... Skvele retro, poprdeli hudba, kamera, efekty, balet,psycho vyjavy ..no masaker. A ten velakrat spominany " lamaci tanec" stoji za to. Luca rozobral Daria do mensich detailov. A ani metraz nevadi.. hlavne vsetko s pokojom, s náročnejším divákom, ktorým ja nie som.

Slunovrat (2019)

Prijemny a vesely film ,kde sa vsetci raduju a tancuju , maju radi prirodu a slniecko im svieti na cestu. :) Depka? Kde? Psycho? Kde? Lahko stravitelny narez so spickovou hudbou, ktora funguje aj ako samostatna jednotka. Aster vpred!!

The Black Water Vampire (2014)

Zamilovani do putovania v Blair budu asi v pohode, ja som tam nebol, ale tu som.Len trebalo hrubsi svetrik. Zima jak v prdeli. Taktiez mladez, nepacili sa mi, su to sracky a hovna ..skoda ze dozili.. v lese sa citim dobre... nech je tam cokolvek a vyska to.. pekny zaostreny upir, chybal mi taky...nechcem cicat , ale spokojnost. Zaverovo som sa uzavrel, kedze uz to tu vsetko bolo. A Oberst? :Vylakany, pokakany, spokojny.

Jde si pro nás noc (2018)

Maso nejim, ale taketo bitunky mozem. Tam sa to reze, seka ,striela, cvachta v krvi ,boda, kraja,podrezuje... ale pozor... je to emotivne, typci sympatickí romantickí.... ale hovno..je to masaker ako ma byt. Ziadne sracky okolo...i ked by bol pribeh sebarozvinutejsi, bolo by to o percenticko lepsie.. ale na co, vsetko povedia noze, macety, kosti, maso, patrony a nekompromisnost ... flusk do ksichtu ocakavackam ..tvrda farebna rezba a nasraty Joe Taslim !!