Gump - pes, který naučil lidi žít (2021)

Ja psíky rád a to v akejkoľvek forme ( nemyslím na tanieri). Počin úsmevný, nenásilne vtieravý a nevydieračský (záleží na čom sedíš keď pozeráš) kde šošovka bola : ok, no nožnice asi mali v ľavej ruke. Prihadzujem štvrtú, nech to nepadá, alebo Brabcovi ,ktorý ma charakter.

Tiché místo: Část II (2020)

Tak zas a znova. Opäť potichu, ale dýchal som normálne a nechodil som po špičkách. Ubehlo to, žmurkol som asi 6x, takže bez ujmy. Iba tak.

Bod varu (2021)

Asi viem čo chceli povedať. Bol som napätý, nervózny, vrzgal zubami, nechty som boril do synka a v ukončovačke som klesol tak nejak asi centimeter nas5 do gauča. Hm. U mňa hned na prvý pokus. Druhýkrát si ho dám odzadu.

Cesta za smířením (2021)

S Nórskom som väčšinou veľmi dobrý kamarát ( príroda, svetre, gore, prdel). V tomto severskom prípade som si kamarátstvo upevnil. Užil som si to skoro dosýta, ale i keby ma vywirkolovali, netuším čo mi tu chybalo. Je to jedna veľká červená teplá a prekvapivá Prdel, v peknej Prírode, oblečená do teplého Svetra, a po Gore si nezajde ďaleko. Nevážna veselohra pre malých i veľkých, ktorá si ústa neutiera.

Toxický mstitel 4: Masakr ve městě (2000)

Po 1ke 2ke a 3ke vyTromovaná, Tromatická a Tromantická Anarchia!!! REBELANTSVO A NEKOREKTNOSŤ. Servítka vo vrecku, a nálev rôznorodych nápadov a šialeností, chutiac aj bez kvapky alkoholu. Len si treba nastaviť anténu, inak nechytí vnútorný signál. L.K. a spol som nikdy extra nemusel, no 4kou vysustružili T.A. univerzum na hrot. A nech tak ostane.

Po životě (2019) (seriál)

Ďakujem Ricky Gervais. Ten tvoj Tony mal na to. Snáď nešiel..... :( Ale ty to vieš a ja si len myslím. A verím , že slnko vyšlo, nechcem byť za naivku. Pohladil si myšlienkami a zanechal veľmi príjemnu stopu, ktorá sa môže (ale nemusí, záleží na postoji) ukázať v (nie po) Živote. A Teraz niečo na veselý husľový kľúč.

Tenet (2020)

Nolan sa už totálne prenolanoval. Kde som? Čo som? Čo to bolo? Na prvýkrát isto nie. Zatiaľ ma pohltila technická stránka, teda nestihol som absolútne nič . Snáď bude druhýkrát, ale to by som musel mať veľký hlad. No odvahu nemám a z fyziky som mal trojku.

Mortal Kombat (2021)

Neuražajúca, zľahka krvavá, fackovaná, ktorá ma napriek solidnému tempu a peknými farbami za tónov hutnejšieho BW, dva a pol x uspala. Pes sa ma pýtal, a ja že: 3ok.

V nemilosti (2021)

To bolo tak akurát. Dosť spokojnosti, ale nenadšenosti. Prekecaná a prechodená etapka, z jednej strany na druhú. Konečná nebola podľa mojich predstáv (bol som škaredý pesimista) , ťahalo sa to k inej, a možno klišoidnejšej uzavierke, takže s medom. Ostal som bez vážnejšej ujmy.

Paroží (2021)

Svieži vietor do žánru. Niekedy menej znamena viac , v tomto pripade platí. Ale plnotučne vyatmosferizované a vyhudobnene. Dnes sa (tieto) parohy nosia častejšie ako obvykle a to je len dobre.