Pošta pro tebe (2005) (pořad) odpad!

Omg proč? na víc se fakt nezmůžu...to se opravdu nedá!

Tango a Cash (1989)

Supr akce, příběh graduje, ale ta část s tím obrněným autem, s těmi bagry a policejními auty s kulomety byla úplně mimo, ale zase sem si řekla, že si tak parádní jízdu nenechám zkazit jednou nepovedenou scénkou :) Každopádně Tango a Cash hláškujou v jednom kuse, takže o srandu je tu postaráno...Tango: Rambo is pussy ;)

Na doraz (2010)

Hodně na pomezí 3-4. Presvědčila mě až úplně poslední scéna. Nejvíc mě na tom štvalo, že to nebyl ucelený celek. Řekla bych spíš pytel hlášek a vtipných scének. Na ústřední dvojci bych se mohla dívat pořád, ale scénář bych úplně reorganizovala. Film na pohodu.

Zelený sršeň (2011)

Je mi líto hodnotit to dvěma hvězdami, ale přišlo mi to prostě stupidní. Abych řekla pravdu, až na pár světlých výjimek jsem se nudila. Trailer vypadal slibně, ale to bylo pouze tím stále častějším trendem dávat do ukázek to nejlepší z filmu, který pak má mnohem menší šanci překvapit.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

Dneska mě dostala Nova! :D Řikali, dnes je ten den, dnes začneme vysílat tisíc a jedna noc. A velká ukázka, muzika a spousta dojemnejch keců. Pak se ptali Markýzy na Slovensku a tam že je to prej jeden z nejoblíbenějších seriálů :D Nato se zeptali náhodných kolemjdoucích, co si o tom myslí. Celkem se ptali 6-ti lidí a z toho 5-ti ženskejch mezi 35-55 lety :D No já chcípala, protože jsem se včera dívala na to hodnocení tady. Každopádně na naší starý dobrý kamarádce Nově to uvedli tak, jako kdyby měli pustit Avatara :D (mimochodem rozdíl 80%)

Donnie Darko (2001)

Myslím si, že Donnieho nikdy nikdo nemůže pořádně pochopit. Snad ani Kelly ne. To že sem tomu neporozuměla mi rozhodně neubralo na filmovém zážitku. Byla jsem nadšená. Jake Gyllenhaal byl famózní.

Sólokapr (2006)

Lehce nadprůměrné. I přes to, že mám Jackmana ráda celý tenhle film mi připadal nesympatický, potrhlý a na konci nepřekvapil.

Život Briana (1979)

Je to sice krávovina na "entou" ale má neskutečný charisma. Nejvíc mě zaujal podtext typu...dav pronásledující "Mesiáše" a následná omáčka v podobě Brianových "zázraků". Skvělá parodie na tehdejší dobu. U tohodle snímku se zaručeně zasmějete :) Ps. Až někdy potkáte Pyjuse Čůwuse tak se mu radši moc nesmějte :D

Tudorovci (2007) (seriál)

Jak já zbožňuju ty intriky!!